Подробно
Із найрезонансніших проблемних питань прийнято звернення депутатів обласної ради до центральних органів виконавчої владиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 21-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, інвестування села та земельних відносин. У ньому взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Заремба. На засіданні постійної комісії розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, про стан справ в АПК області та ефективність використання сільськогосподарських угідь, забезпечення функціонування меліоративної мережі, внесення змін до обласної програми технічного переоснащення агропромислового комплексу Волині у 2004–2010 роках. За результатами засідання комісії вироблено відповідні рекомендації щодо винесення питань порядку денного на чергову сесію обласної ради. Із найрезонансніших проблемних питань прийнято звернення депутатів обласної ради до центральних органів виконавчої влади, яке також пропонується розглянути й схвалити на черговій сесії. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Із найрезонансніших проблемних питань прийнято звернення депутатів обласної ради до центральних органів виконавчої влади"