Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у засіданні колегії облради…Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 22-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у засіданні колегії облради. Члени колегії обговорили порядок денний тридцять сьомої сесії обласної ради п''ятого скликання. Серед питань, які виноситимуться на розгляд депутатського корпусу - "Про обласний бюджет на 2009 рік", "Про обласний бюджет на 2010 рік", "Про стан справ в галузі агропромислового комплексу області та ефективність використання с/г угідь", "Про регіональну цільову програму соціального захисту населення на 2010-2011 роки" та ряд інших. Учасники засідання також проголосували за питання про внесення змін до багатопрофільних діючих регіональних Програм та депутатські звернення до центральних органів влади. Усі питання, що розглядались на засіданні колегії облради разом із доповненнями, розглядатимуться на сесії облради, яка відбудеться 24 грудня. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у засіданні колегії облради…"