![У День Святого Миколая у Дніпропетровську запалила вогні «губернаторська ялинка»](http://www.adm.dp.ua/OBLADM/Obldp.nsf/(docweb)/86A8B2D688C195A3C2257691006DB045/$FILE/титул.jpg)
У Дніпропетровську в День Святого Миколая голова облдержадміністрації Віктор Бондар та голова блради Юрій Вілкул відкрили 14 метрову "губернаторську ялинку".
Вже другий рік поспіль ця ялинка прикрашає майданчик між облдержадміністрацією та обласною радою.
«Ми відкриваємо сьогодні головну ялинку області, в цьому році ми зробили нову сцену, лазерне шоу, яке буде надзвичайним. Кожен день, до кінця всіх свят, тут будуть цікаві концерти, виступи наших найталановитіших аматорів, дітей області. Напевно, саме так збуваються маленькі мрії, про які ми думали в дитинстві», - відзначив Віктор Бондар.
Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що ця традиція, яка була закладена минулого року, продовжуватиметься.
«Я хочу від усієї душі привітати вас всіх зі святом, побажати кожній родині добра, щастя, кохання, затишку, достатків, а нашим маленьким дітям, які сьогодні тут присутні, велику кількість подарунків під ялинку. З Днем Святого Миколая, з наступаючим Новим 2010», - привітав мешканців та гостей міста голова облдержадміністрації.
Після вітального виступу керівників області під традиційні заклики мешканців та гостей міста «ялинка гори», на площі запалили новорічну красуню. А потім розпочався святковий концерт за участю популярних театральних та естрадних колективів області.
Крім того, цього року на площі розпочав працювати новорічний ярмарок, де можна було скуштувати страви української кухні, а також гарячу їжу, приготовану на відкритому вогні. Свою продукцію на ярмарку, який працюватиме з 19 грудня до 19 січня, представляють більше 20 фірм і підприємців. Працював біля ялинки і будиночок Діда Мороза, де на дітлахів чекали подарунки.
Нагадаємо, «губернаторська» ялинка відрізняється не тільки своїми розмірами, але й новою особливою технологією оздоблення. Вона виконана в стилі high-tek. Традиційну прикрасу новорічних свят минулого року привезли з Австрії. Саму ж техніку виконання того ж року презентували на виставці нових технологій в Німеччині (у Франкфурті). Ялинка є унікальною не тільки для регіону, але й для всієї країни. Вона виконана із світодіодних елементів та наповнена срібними кульками, не має природних гілок та керується дистанційним пультом.
Це не єдина прикраса майданчика перед обласними органами влади.
Тут також встановлені великі фігури лісових тварин, що світяться вночі. Зокрема, перед облдержадміністрацією та облрадою, з’явилася весела родина сніговиків, олені і,безумовно, Дід Мороз, який спускається з небес на санчатах.
Оздоблені і дерева новорічними «мерехтливими вогнями» та ліхтариками, що створюють ефект зорепаду.
Управління преси та інформації облдержадміністрації
Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У День Святого Миколая у Дніпропетровську запалила вогні «губернаторська ялинка»"