Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав студентів та викладачів Луцького педагогічного колледжу з 70-річчям створення закладу…Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 18-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Цьогоріч Луцький педагогічний колледж відзначає ювілей - 70 років утворення закладу. З цієї нагоди, сьогодні, в обласному академічному українському музично-драматичному театрів імені Т.Г.Шевченка відбулись урочистості. З визначною датою студентів та педагогів коледжу привітав голова облдержадміністрації Микола Романюк. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молоді, підготовку кваліфікованих педагогічних кадрів Микола Романюк вручив кращим працівникам закладу відзнаки облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав студентів та викладачів Луцького педагогічного колледжу з 70-річчям створення закладу…"