Подробно
19 грудня, о 11 год., голова облдержадміністрації Микола Романюк візьме участь в святковому ранку для вихованців Асоціації дітей-інвалідів «Особлива дитина»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 18-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
19 грудня, о 11 год., в кафе "Енштейн" відбудеться святковий ранок для вихованців Асоціації дітей-інвалідів "Особлива дитина" присвячений Дню Святого Миколая Чудотворця.. В акції візьме участь голова облдержадміністрації Микола Романюк. Він привітає дітей зі святом та подарує їм солодкі подарунки. Захід організовується у рамках Всеукраїнської благодійної акції "Миколай про тебе не забуде!". Його організаторами є обласна молодіжна громадська організація "Центр Ефективної Комунікації". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "19 грудня, о 11 год., голова облдержадміністрації Микола Романюк візьме участь в святковому ранку для вихованців Асоціації дітей-інвалідів «Особлива дитина»"