Подробно
19 грудня, у День Святого Миколая Чудотворця, голова облдержадміністрації Микола Романюк відвідає вихованців обласного спеціалізованого Будинку дитини...Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 18-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
19 грудня, о 12.15 год., у День Святого Миколая Чудотворця, голова облдержадміністрації Микола Романюк відвідає вихованців обласного спеціалізованого Будинку дитини. Він привітає дітей зі святом та вручить солодкі подарунки. Волинський обласний спеціалізований будинок дитини функціонує 65 років. Тут за роки свого існування знаходилось на вихованні понад 7 тисяч дітей, з них понад 2000 - знайшли свою долю у нових сім''ях. Нині тут мешкає 29 вихованців. Довідково: На базі установи функціонує Центр ранньої медичної реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної медичної системи з порушенням психіки. Фахівці надають високо-кваліфіковану консультативно-діагностичну та лікувально-реабілітаційну допомогу. Серед методів реабілітації - лікувальна фізкультура, масаж, нейро-розвиткова терапія, гідрокінезотерапія, теплові процедури, магнітотерапія, психологічна корекція, логопедична корекція, сенсорна інтеграція, творча терапія-музика, малювання, арттерапія. Також проводиться навчання батьків-усиновителів. Центр тісно співпрацює з громадськими організаціями батьків-інвалідів. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "19 грудня, у День Святого Миколая Чудотворця, голова облдержадміністрації Микола Романюк відвідає вихованців обласного спеціалізованого Будинку дитини..."