Подробно
Проект Програми економічного і соціального розвитку області на 2010 рікУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 17-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів розширене засідання колегії ОДА. Першим на порядку денному розглядалось питання – «Про проект Програми економічного і соціального розвитку області на 2010 рік». З пріоритетними напрямками діяльності облдержадміністрації ознайомила присутніх начальник головного управління економіки облдержадміністрації Любов Івевакова. На початку виступу вона повідомила, що проект вищезазначеної Програми розроблявся за поданими пропозиціями управлінь та відділів ОДА, органів місцевого самворядування, райдержадміністрацій і міськвиконкомів, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, профспілок та роботодавців області. Програма складається з 12 розділів, де одним із основних є підвищення рівня конкурентоспроможності економіки області. У розділі «Реальний сектор» відображені проблеми та перспективи розвитку енергозабезпечення, енергозбереження, розвиток промисловості,сільського, лісового та житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, будівництва, внутрішнього ринку та підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Євро-2012. Наслідком стабілізації діяльності реального сектора економіки стане забезпечення належного рівня доходів та якості життя громадян, що включені у розділ «Соціальна сефра». В Програмі також йдеться і про основні завдання для покращення життя волинян у рубриках: «Зовнішньоекономічна політика», «Охорона навколишнього середовища», «Техногенна та пожежна безпека», «Подолання наслідків ЧАЕС», «Державні закупілві» та «Регіональна політика». Крім цього, Програма містить й перелік затверджених державних та регіональних програм, які є інструментом втілення окреслених у документі завдань. З метою усунення негативних тендецій, що стали наслідком світової фінансової кризи, у проекті Програми, визначено основну мету розвитку нашого краю. «Йдеться про відновлення економічного зростання із закладенням інвестиційного фундаменту подальшого стійкого розвитку, що стане передумовою для розв’язання соціальних проблем та поступового підвищення добробуту населення», – підкреслила начальник головного управління економіки. У проекті Програми визначено й ряд пріоритетних завдань, над якими буде працювати влада у наступному році. Підсумовуючи, голова облдержадміністрації звернув увагу керівників районів на доцільність проведення серйозної роботи з будівництва дитсадків в області: «Адже за 10 місяців 2009 року в регіоні спостерігається позитивна тенденція народжуваності. І нашим завданням на наступний рік є спорудження мережі дитячих дошкільних закладів». Конкретний підхід у 2010 році має бути і в напрямку модернізації медзакладів області: «Нам потрібно довести до логічного завершення покращення усіх норм перебування в обласній дитячій та інфекційній лікарнях. Є серйозні проблеми й в онкодиспансері». Торкнувся Микола Романюк також і теми освітлення вулиць як у містах, так і селах. Крім того, підтримав голова облдержадміністрації й пропозицію голови Ради фередерації профспілок області Івана Карпомиза щодо спрямування коштів на ремонт дитячих таборів. «Це суттєва пропозиція. При формуванні обласного бюджету-2010 ми повинні її врахувати. Адже діти – це наше майбутнє», – наголосив Микола Романюк. На завершення голова облдержадміністрації висловив обурення щодо відсутності на колегії окремих голів райрад: «Ми сьогодні вирішуємо важливі питання життєдіяльності нашого краю. А відсутність цих керівників, говорить про те, що їх не цікавить розвиток територій та турбота про людей». З детальним проектом Програми економічного і соціального розвитку області на 2010 рік можна ознайомитися на веб-сайті облдержадміністрації в рубриці «Нормативно-правова база» («Обговорення проектів документів»). Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Проект Програми економічного і соціального розвитку області на 2010 рік"