Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів апаратну нараду, де обговорено стан виконання місцевих бюджетів та казначейського обслуговування коштів державного та місцевих бюджетів…Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 14-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, де обговорено стан виконання місцевих бюджетів та казначейського обслуговування коштів державного та місцевих бюджетів. На початку наради Микола Ярославович вручив відзнаки облдержадміністрації 4-м організаторам, котрі відповідали за підготовку та успішне проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх - спільна турбота". Після чого до слова було запрошено начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Ігоря Никитюка. Він поінформував присутніх про стан виконання місцевих бюджетів за 11 місяців поточного року. Зокрема, Ігор Миколайович наголосив, що "консолідований бюджет області станом на 1 грудня 2009 року виконано на 64,8%. Державним бюджетом недоодержано 819,3 млн.грн., місцевими - 41,6 млн.грн.".Він також додав, що недоотримання у листопаді дотації вирівнювання з Держбюджету в сумі 35,9 млн.грн. та недовиконання місцевих бюджетів за власною доходною базою спричинило виникнення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Поряд з цим, керівник профільної установи підкреслив, що "розпорядженням КМУ у жовтні ц.р. області виділено додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості в сумі 47,3 млн.грн., з яких вже надійшло і спрямовано на фінансування невідкладних видатків 24,1 млн.грн., решту коштів - 23,2 млн.грн. очікується отримати найближчим часом". " Це в першу чергу дасть змогу погасити борги із заробітної плати працівникам бюджетної сфери за листопад, які станом на 10 грудня, склали 9,4 млн.грн.". Пізніше учасники наради заслухали інформацію начальника головного управління Держказначейства України в області Михайла Леміщака про стан казначейського обслуговування коштів державного та місцевих бюджетів. Він, зокрема, наголосив, що область недоотримала дотацій вирівнювання на суму 176 млн. грн. Підсумовуючи, голова облдержадміністрації Микола Романюк звернувся до розпорядників коштів з проханням подати пропозиції головному фінуправлінню щодо розподілу граничних асигнувань на 2010 рік у визначений термін. "Усі питання повинні бути вирішенні, щоб ми мали можливість у новому році здійснювати фінансування як виплати заробітної плати, так і витрат з утримання установ бюджетної сфери". Він також торкнувся питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати як на економічно-активних підприємствах, так і на підприємствах-банкрутах. "Ми повинні зробити усе можливе, аби максимального погасити ці борги", - резюмував голова облдержадміністрації. На завершення голова облдержадміністрації Микола Романюк повідомив, що 16 грудня в області до Дня Святого Миколая Чудотворця відбудеться благодійний аукціон з продажу виробів декоративного-ужиткового мистецтва, виготовлених людьми з обмеженими фізичними можливостями: "Я прошу всіх небайдужих долучитися до цієї благодійної акції". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів апаратну нараду, де обговорено стан виконання місцевих бюджетів та казначейського обслуговування коштів державного та місцевих бюджетів…"