Подробно
Микола Романюк: «Мене дивує позиція народних депутатів від БЮТ, які представляють інтереси волинян у Верховній Раді України»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 14-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
"На минулому тижні в область надійшли кошти на завершення будівництва об''єктів, що фінансуються за рахунок державних субвенцій. Нажаль, у їх переліку відсутні найважливіші соціально-значимі об''єкти області. Серед них: Іваничівська та Любомльська лікарні, а також школа у селі Ростань, де немає належних умов для проведення уроків", - зазначив у коментарі голова облдержадміністрації. "Мене дивує така позиція народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко, які представляють інтереси волинян у Верховній Раді України і лобіюють фінансування тільки окремих об''єктів, - підкреслив Микола Романюк. "Це питання я буду порушувати сьогодні перед Прем''єр-міністром України. Я зроблю усе можливе, аби вищезазначені об''єкти отримали кошти для їх завершення до кінця тижня", - резюмував голова облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк: «Мене дивує позиція народних депутатів від БЮТ, які представляють інтереси волинян у Верховній Раді України»"