Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у регіональному форумі Конгресу української інтелігенції, який відбувся в Івано-Франківську…Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 10-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк перебував сьогодні в Івано-Франківську. Там за участю Президента України Віктора Ющенка відбувся регіональний форум Конгресу української інтелігенції. Учасники заходу обговорили основні концептуальні засади гуманітарного розвитку України. На початку свого виступу Глава держави наголосив, що перед Україною стоять серйозні виклики національного становлення, закріплення демократичного розвитку та економічних реформ. Відповідь на них можна знайти у єдності нації та за активної підтримки національної інтелігенції. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у регіональному форумі Конгресу української інтелігенції, який відбувся в Івано-Франківську…"