Подробно
45 жителів нашого краю отримали Почесні грамоти та Подяки Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації з нагоди 70-ї річниці утворення Волинської областіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 08-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба вручив у сесійній залі обласної ради нагороди жителям нашого краю з нагоди 70-ї річниці утворення Волинської області. 45 волинян отримали Почесні грамоти та Подяки Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації. За особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку області, активну громадянську позицію та з нагоди 70-ї річниці утворення Волинської області, Указом Президента України орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено Скуровську ІннуАнтонівну, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Янко Тимофія Степановича, оголошено Подяку Премєр-міністра України Довгун Людмилі Василівні та Мартинюку Сергію Васильовичу. Зокрема, Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено: Бадзуню Володимира Степановича , Басалика Юрія Кіндратовича, Бездушного Миколу Івановича, Войтюка Дмитра Вікторовича , Герасимова Романа Едуардовича , Гінайло Миколу Романовича, Горячева Івана Олександровича, Демчуня Мирославу Петрівну, Джемесюка Павла Порфировича, Друзюка Андрія Савовича, Дорофєєва Валерія Васильовича, Єлову Лілію Анатоліївну, Зайця Олега Олександровича, Євгена Йосиповича, Кондрацького Івана Семеновича, Космачову Галину Василівну, Курінчука Адама Леонтійовича, Лисюка Леоніда Миколайовича, Лупійчука Михайла Ілліча, Лящук Катерину Пантелеймонівну, Мамченко Людмилу Олександрівну, Маховикова Петра Андрійовича, Никитюка Валентина Миколайовича, Павлюка Сергія Васильовича, Русинчука Володимира Йосиповича, Слащука Андрія Миколайовича, Сокольського Вольфа Мойсейовича, Сукача Василя Васильовича, Федорчук Людмилу Тимофіївну, Шаха Андрія Силовича, Ясельську Лідію Данилівну. Також, оголошено подяку голови обласної державної адміністрації: колективу працівників відокремленого підрозділу “Пасажирське вагонне депо Ковель” (керівник – Стречен Олександр Іванович), Барському Юрію Миколайовичу, Володимиру Степановичу, Кушніруку Сергію Івановичу, Маньку Андрію Івановичу, Маслечко Тетяні Богданівні, Москвич Майї Юріївні, Поліщук Наталії Іванівні, Савончику Івану Івановичу, Тимощуку Євгену Павловичу. Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба щиро привітав усіх нагороджених, побажав їм міцного здоров''я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, добробуту і нових здобутків в ім''я процвітання нашої Батьківщини. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "45 жителів нашого краю отримали Почесні грамоти та Подяки Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації з нагоди 70-ї річниці утворення Волинської області "