Сьогодні Волинь відвідав Президент України Віктор Ющенко. У рамках робочого візиту Глава держави разом з головою облдержадміністрації Миколою Романюком у с. Смолигів Луцького району взяв участь в урочистому відкритті першої черги фабрики з виробництва продуктів харчування ВАТ «Волиньхолдинг» корпорації «NESTLE» в Україні.
На початку урочистої церемонії голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав усіх присутніх з цією важливою для Волині подією: «Сьогодні ми маємо потужну фабрику, і за це я дякую інвесторам, які прийняли рішення вкласти кошти у волинську економіку».
У свою чергу генеральний директор Nestle Україна Бруно Ле Сікле подякував голові облдержадміністрації за вагому підтримку.
Після чого до слова було запрошено Президента України Віктора Ющенка. Вітаючи, Глава держави висловив переконання, що новий промисловий об’єкт покращить забезпечення України та Волині, зокрема, вітчизняною харчовою продукцією, сприятиме наближенню до європейських стандартів та створенню нових робочих місць в регіоні.
Він також зауважив, відкриття нової фабрики є свідченням процесу відродження українського аграрного сектору, що зазнав позитивних змін. Говорячи про зусилля, докладені для розвитку аграрної галузі, Віктор Ющенко звернув увагу на зростання обсягів інвестицій. «За ці 4 роки Україна мала найвищі економічні показники. Наша країна отримала 30 мільярдів доларів іноземних інвестицій».
Глава держави також додав, нині в Україні вдалося створити «унікальне інвестиційне поле, і темпи приросту інвестицій були найвищими у Європі».
Крім того, Віктор Андрійович звернув увагу присутніх на те, що «криза є гарною нагодою для пошуку нових ефективних шляхів господарювання – і сьогоднішній приклад це яскраво доводить».
Президент України оглянув першу чергу нового підприємства, до якої входить склад сировини для виробничих потужностей ВАТ «Волиньхолдинг», та зразки продукції. Як поінформували Главу держави, у складських приміщеннях із найсучаснішим обладнанням можна буде зберігати 250 тис. тонн продукції на рік.
Довідково: ВАТ «Волиньхолдинг» - український лідер з виробництва холодних соусів під торгівельною маркою «Торчин» - було створено у 1994 році. Наприкінці 2003 року Nestle S.A. придбала 100% акцій підприємства.
У 2007 році компанія Nestlе отримала дозвіл на будівництво нової фабрики харчових продуктів у с. Смолигів, неподалік існуючого заводу. Нова фабрика побудована за світовими стандартами Nestle і стане найбільшим та найсучаснішим підприємством України з виробництва холодних соусів. Планується, що інвестиції у будівництво заводу перевищать 25 млн. євро. Початкова потужність становитиме 25 тисяч тонн продукції на рік.
Компанія Nestlе (Швейцарія) - одна з найбільших світових компаній з виробництва продуктів харчування, якій на даний час належить 481 фабрика у 87 країнах світу.
Прес-служба голови облдержадміністрації
778156
Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Волинь відвідав Президент України Віктор Ющенко "