Подробно
Молодь познайомили із головною цінністю європейського суспільстваУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 04-12-2009 19:38 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Головну цінність морального кодексу європейського суспільства толерантність можна втілювати у життя, якщо пояснювати її принципи молоді. Центр Європейської інформації, що працює на базі Дніпропетровської наукової бібліотеки, провів конкурс серед учнів та студентської молоді на тему «Толерантність». Те, як вони засвоїли матеріал, сьогодні перевіряло журі конкурсу. Переможці нагороджені сертифікатами, дипломами та призами від організаторів та Бюро інформації Ради Європи в Україні. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Молодь познайомили із головною цінністю європейського суспільства"