Чинний міський голова Києва Л.Черновецький ініціює створення 36-го головного управління та нового комунального підприємства, які фактично дублюватимуть функції вже існуючих установ. ³дповідні проекти рішень винесено на сесію Київської міської ради 27 листопада 2009 р.
Зокрема, оточення чинного мера Л.Черновецького пропонує депутатам Київської міської ради створити Головне управління з охорони, утримання та експлуатації внутрішніх водойм м. Києва. Проте юридично це неможливо, адже будь-якому головному управлінню мають підпорядковуватись рядові управління, яких наразі не існує.
«Станом на сьогоднішній день у КМДА функціонує 35(!) головних управлінь. Скільки існує різноманітних комунальних підприємств – навіть порахувати складно. У столиці не епідемія грипу, а епідемія комунальних підприємств!», - зіронізував депутат фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Київській міській раді Денис Москаль, цитує депутата прес-служба фракції БЮТ у Київраді.
Депутат БЮТ Д.Москаль також нагадав про звернення Кабінету Міністрів до органів місцевої влади з ініціативою скоротити штати їх чиновників.
«Однак, замість того, щоб виконувати прохання Уряду, міський голова Києва Л.Черновецький створює все нові і нові статті «чиновницьких» витрат для бюджету столиці», - сказав БЮТівець Д.Москаль.
Нове комунальне підприємство під назвою «Київземводфонд», яке пропонує створити оточення Л.Черновецького, ніби-то буде забезпечувати «реалізацію державної та міської політики щодо розвитку інфраструктури річки Дніпро». Проте ці функції вже виконує комунальне підприємство «Плесо», зазначив депутат БЮТ.
«Навіщо потрібне це дублювання функцій? Здається, оточення мера Л.Черновецкього не розуміє значення слова «не на часі». Бо створення нового, а точніше чергового КП – саме не на часі! Виділення 100 тисяч гривень з бюджету на статутний фонд нового комунального підприємства – лише початок витрат! І це в той час, коли не фінансується ані медицина, ані транспорт. Та будь що», - сказав заступник голови постійної комісії Київради з питань власності, БЮТівець Денис Москаль.
Протягом останніх декількох місяців оточення чинного мера вже намагалося створити комунальні підприємства з подібними до «Київземводфонд» функціями. Наприклад, КП «Київриба» або КП «Київський міський центр розвитку рибного господарства». Проте ці ініціативи оточення Л.Черновецького не підтримали профільні комісії Київради, нагадав депутат Д.Москаль.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Нова хвиля «епідемії комунальних підприємств» у Києві!"