Подробно
З колегії обласної державної адміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 25-11-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Вчора відбулося розширене засідання колегії ОДА під головуванням Івана Гавчука, голови обласної державної адміністрації. На порядок денний було винесено наступні питання: про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян; про стан розвитку спорту в сільській місцевості; про зміни до бюджету 2009 року.За словами тимчасово виконуючого обов’язки заступника голови – керівника апарату Петра Купчишина, виконуючи вимоги Президента України щодо зміцнення правопорядку місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування у взаємодії з правоохоронними органами здійснили комплекс скоординованих заходів, спрямованих на посилення захисту громадян від злочинних посягань, запобігання втратам держави і суспільства від дій правопорушників, усунення причин і умов, що сприяють злочинності та корупції. В основу діяльності було покладено цілеспрямовану співпрацю з реалізації загальнодержавних та обласних програм і планів у правоохоронній сфері. Як наслідок, упродовж останніх 5 років спостерігалась тенденція до зменшення кількості зареєстрованих злочинів. За 10 місяців 2009 року в області відзначається зменшення кількості звернень про злочини і події кримінального характеру (-1,6%) (в Україні +0,7%). Рівень злочинності у розрахунку на 10 тис. населення становить 56 злочинів (в Україні – 77). Знизився рівень злочинності у молодіжному середовищі та групової злочинності. Зменшилася кількість злочинів, учинених у стані сп’яніння. Менше зареєстровано умисних убивств (-2,1%), тяжких тілесних ушкоджень (-18,7%), у тому числі зі смертельними наслідками (-36%), зґвалтувань (-40,9%), хуліганств (-17,0%), шахрайств (-26%) та деяких інших видів злочинів. Із 257 злочинів у сфері службової діяльності розслідувано і направлено до суду кримінальні справи про 156 злочинів, з них судами розглянуто 79 справ: 42 – із закриттям провадження щодо 60 осіб; 1 особу виправдано, 15 засуджено до позбавлення волі з випробовуванням (умовно), 13 – оштрафовано. Починаючи з 2007 року спостерігається тенденція до зменшення кількості адміністративних протоколів про корупційні діяння. Якщо за 2006 рік на розгляд судів було направлено 159 адмінпротоколів, то за 2007 – 156, 2008 – 138, за 10 місяців 2009 року – 114.Суттєво зменшилась кількість адмінпротоколів щодо держслужбовців місцевих державних адміністрацій (за 2006 рік – 61; 2007 – 26; 2008 – 21; за 10 місяців 2009 року – 10). Водночас, збільшилася кількість порушень антикорупційного законодавства, які допустили посадові особи органів місцевого самоврядування (за 2006 рік – 57; 2007 – 85; 2008 – 83; за 10 місяців 2009 року – 70). Їх питома вага становить близько 60%, в основному це сільські, селищні голови, секретарі та спеціалісти сільських рад. Також збільшується кількість порушень Закону України “Про боротьбу з корупцією” серед посадових осіб обласних підрозділів центральних органів влади.Як наголосив Іван Гавчук, припинено державну службу всіма працівниками райдержадміністрацій, які у 2009 році притягувались до адміністративної відповідальності за корупційні діяння. Забезпечено виконання вимог Президента України щодо усунення від виконання функцій держави за порушення антикорупційного законодавства службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Ініційовано розгляд на сесіях відповідних рад питання про припинення повноважень посадовими особами місцевого самоврядування, яких притягнуто судами до відповідальності за корупційні діяння. Дискусійним виявилося питання про зміни до бюджету 2009 року. За інформацією начальника Головного фінансового управління Сергія Пенюшкевича, з метою недопущення створення кредиторської заборгованості місцевих бюджетів з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та сплати за енергоносії, що споживаються бюджетною сферою, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2009 року збільшено обсяг додаткової дотації обл.бюджету з державного в сумі 62268,6 тис. грн. на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів. За стислі строки управлінням був проведений відповідний розподіл коштів зогляду на фінансовий стан районів та міст області. Проте, питання « Про внесення змін до обласного бюджету 2009» було знято з розгляду сесії обласної ради 18 листопада 2009 року. У разі не затвердження змін до 25 листопада, розподіл дотації Мінфін України проведе без відповідного подання. Щоб не допустити такої ситуації, після обговорення питання на колегії, члени колегії майже одностайно схвалили зміни до облбюджету. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " З колегії обласної державної адміністрації"