Подробно
Відбувся запис передачі “Вільний мікрофон”, присвяченої темі вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 роківУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 20-11-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
19 листопада на ХОДТРК “Поділля центр” відбувся запис передачі “Вільний мікрофон”, яка була присвячена темі вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.Участь у передачі взяли начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Довгань Валерій Іванович, свідок голодомору 1932-33 років Білик Наталія Петрівна 1921 р.н., завідуючий Народним музеєм с.Пахутинці Волочиського району Присяжний Леонтій Тимофійович, директор Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж», у якому знаходиться музей пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.Передачу можна буде переглянути о 16.00 в суботу (21 листопада) з повтором о 8.30 год. 22 листопада. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Відбувся запис передачі “Вільний мікрофон”, присвяченої темі вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років "