Подробно
Голова облдержадміністрації відвідав Володимир-Волинську центральну районну лікарнюУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-11-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні відвідав Володимир-Волинську центральну районну лікарню. Микола Ярославович передав лікувально-профілактичному закладу апарат штучної вентиляції легень, який придбано за рахунок централізованих поставок Міністерства охорони здоров’я України. Сучасне обладнання призначене для підтримки життєдіяльності хворих з патологією легень. Апарат буде встановлено у відділенні інтенсивної терапії лікарні. Під час зустрічі з медичним персоналом голова облдержадміністрації подякував їм за роботу та висловив сподівання, що сучасна техніка допоможе лікарям вчасно і якісно надавати медичну допомогу населенню району. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації відвідав Володимир-Волинську центральну районну лікарню"