Подробно
В сесійному залі Будинку рад відбулася двадцять четверта сесія Хмельницької обласної радиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 19-11-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Участь у черговій сесії обласної ради взяв заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Микола Вавринчук. Окрім заступника голови облдержадміністрації в роботі сесії брали участь керівники області, начальники окремих управлінь та відомств, представників засобів масової інформації.Цього разу на порядок денний сесії було винесено 32 питання. Зокрема, депутати розглянули питання стосовно депутатських запитів. Заслухали щорічний звіт голови обласної ради та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької області на 2009 рік за І півріччя 2009 року. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "В сесійному залі Будинку рад відбулася двадцять четверта сесія Хмельницької обласної ради "