Подробно
Перебуваючи з робочим візитом на Камінь-Каширщині, голова облдержадміністрації Микола Романюк ознайомився зі станом будівництва соціально-значимих об’єктів районуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-11-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк перебував сьогодні у Камінь-Каширському районі. У рамках робочої поїздки він ознайомився зі станом будівництва соціально-значимих об’єктів району. Зокрема, він оглянув недобудовану ЗОШ I-III ступенів у селі Мостище. Школа у населеному пункті згоріла ще у 2006 році. Будівництво нової розпочалось у 2008-му. Нагадаємо, що в приміщенні старої школи навчається 115 дітей, де немає належних умов для проведення уроків: вікна там закриті плівкою, відсутні й санітарні норми. Як повідомив голова райдержадміністрації Віктор Сус, «для завершення об’єкта необхідні кошти у сумі понад 400 тис. грн. для встановлення опалювальної системи, а також для погашення боргів перед будівельною організацією». Мовляв, підрядник, який здійснює роботи, розуміючи проблему відсутності фінансування, вклав у цю справу власні півмільйона гривень. За словами Миколи Романюка, цьогоріч на будівництво об’єкта у Стабілізаційному фонді України було передбачено понад 2 млн. 700 тис.грн. Однак, із зазначеної суми отримали лише 700 тис. грн. Він наголосив, що це питання буде порушувати перед Кабінетом Міністрів України: «Ми зобов’язані якнайшвидше добудувати школу. Важливо, зберегти здоров’я дітей та створити їм належні умови, умови навчання у теплих класах». Голова облдержадміністрації висловив щиру вдячність підряднику за оперативну та якісно проведену роботу. У селі проводиться капітальний ремонт ще й клубного закладу. Голова облдержадміністрації оглянув і цей об’єкт. Як розповів голова РДА, роботи тут здійснюються за рахунок місцевих засобів без залучення коштів з держбюджету. Своїми силами такий заклад уже відремонтовано у селі Красноволя. На 2010 рік заплановано ще один - у с.Острівок. Окрім цього, Микола Романюк побував і у Бузаках, де нині проводиться поточний ремонт дитячого садка. Як зауважив керівник району, площа цього приміщення дозволяє відкрити тут ще й школу. Однак, для того, щоб діти мали можливість переступити поріг цього закладу, не вистачає коштів, тому об’єкт буде законсервовано. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Перебуваючи з робочим візитом на Камінь-Каширщині, голова облдержадміністрації Микола Романюк ознайомився зі станом будівництва соціально-значимих об’єктів району"