Подробно
Громади Хмельниччини отримують нові можливості для розвиткуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-11-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Днями відбулося чергове засідання Хмельницької обласної координаційної ради проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», членами якої є заступник голови облдержадміністрації Володимир Кирилюк та заступник голови обласної ради Валентин Грищук.Головним підсумком засідання є рішення про використання додаткової квоти під назвою «40+» для Хмельницької області від Проекту Європейської Комісії та Програми розвитку ООН. Таким чином передбачається, що на розгляд керівництва Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» наступного року будуть подані 7 проектів від сільських та селищних громад області по основній квоті «40» та ще близько 10 додаткових проектів за квотою «40+». Загальна сума грантів від Проекту становитиме близько 400 тисяч доларів США.Нагадаємо, що громади, які хочуть реалізувати в себе власні проекти, мають затвердити їх рішенням районного Форуму місцевого розвитку й подати на затвердження керівництву Проекту. А до того – мати зареєстроване громадське об’єднання. Європа ж при цьому виділить лише половину від потрібної суми. Другу половину коштів мають віднайти органи районної влади та сама громада.Обласна координаційна рада рекомендувала головам Шепетівської, Красилівської, Деражнянської та Городоцької райдержадміністрацій надати інтенсивну допомогу громадам попередньо відібраних сіл, аби вони вчасно відпрацювали та подали на затвердження свої мікропроекти. Тож відповідно до затвердженої для Хмельниччини основної квоти у сорок мікропроектів наступного року мають шанси покращити своє життя сім громад: Плесенська, Корчицька та Вербовецька Шепетівського району, Явтухівська і Волосівська – Деражнянського, Яворовецька – Красилівського та Лісоводська Городоцького району. Якщо ж якась із сільських рад не зуміє належним чином організувати розпочату справу і не подасть свій проект на затвердження, їхню невикористану квоту в 10 тисяч доларів використає інша громада з резервного списку.Над тим, аби використати на благо своїх громад резервну квоту «40+» (128 тис. дол.) працюють нині голови Славутської, Шепетівської, Ізяславської, Білогірської, Красилівської, Летичівської, Деражнянської та Городоцької райдержадміністрацій і районних рад. Значну допомогу тут надають і добровольці проекту «Корпус волонтерів для сільських громад України», який реалізується за підтримки Української Громади. За їх допомогою громадські організації нещодавно створені у селищі Грицеві й селі Судилкові Шепетівського району та в селі Христівці на ІзяславщиніПерший проект, який прагне реалізувати новостворена Грицівська ГО «Альтернатива» – встановлення металопластикових вікон у Грицівському вищому професійному училищі №38.Громадську організацію «Наше Відродження» у Христівці заснували другого листопада. А вже наступного дня тут розпочали створення «Центру дозвілля та розвитку громади», який працюватиме над культурним розвитком, подоланням бідності серед сільського населення, підвищенням рівня освіченості громади. Важливими напрямками роботи громадської організації будуть також забезпечення гендерної рівності та подолання негативних суспільних явищ, зокрема насильства в сім’ї.В найбільшому селі Хмельницької області – Судилкові – громадську організацію під назвою «Асоціація соціально-економічного розвитку громади Судилкова» створили п’ятого листопада. Її завданням є заміна вікон у сільській школі.За словами Володимира Кирилюка, перші результати, досягнуті громадами області, стали прикладом для інших і сьогодні все більше сільських громад мають бажання співпрацювати з Проектом ЄС /ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».О. Севастьянов Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Громади Хмельниччини отримують нові можливості для розвитку"