Подробно
Вітання Президента України Віктора Ющенка з нагоди Дня студентаУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 17-11-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Дорогі українські студенти,Вітаю вас з Днем студента.Звертаюся до вас як до найсвітлішої, найбільш творчої і амбітної частини нашого суспільства.Кажу дуже щиро. Як до рідних людей, як до рідних дітей. Ви – не просто студенти. Ви – велика сила, і я б дуже хотів, щоб ви знали це, вірили і були свідомі цього.Бо саме ви – найактивніші з вас – несете країні нову думку, святу безкомпромісність і протест проти фальші і подвійних стандартів, які старші звикають брати за даність.Ви – суть і початок іншої, набагато кращої, нової України.Ви знаєте і бачите все: і досягнення, і прорахунки.Змінюється система, в якій ви вчитеся, з’явилося зовнішнє тестування, з 2010 року наша вища освіта буде інтегрована до простору Європейського Союзу.Це – важливі речі, вони практичні і по-практичному змінюють нас усіх.Але є дещо більше, можливо, важливіше.Це – почуття свободи, яку можна не помічати, але яка – і тільки вона – дає людині повагу до себе, яка кожному з вас дає до рук інструмент, щоб добитися успіху, реалізувати себе і свої ідеї, жити заможно і достойно.Будьте вільними людьми. Не йдіть на компроміси. Ваш вік дозволяє це.Женіть від себе брехню і фальш. Кажіть правду в очі. Будьте чесними перед собою, своєю родиною і власним народом.І вчіться. Аби мати знання, щоб навчити розуму усіх нас разом узятих, перемогти і вразити увесь світ.Я думаю про багато справ, які стосуються вашого життя, які треба зробити і які, знаю, будуть зроблені.Це – і створення для вас широких та достатніх можливостей на додаткову освіту за кордоном.Це – і спрощення в отриманні віз.Це – і можливість взяти пільгові кредити на житло.Це – і вимога встановити розмір стипендій на рівні прожиткового мінімуму.Це – і реформа студентського самоврядування, і зміна стандартів життя в гуртожитках, і спрощення доступу до Інтернету, і підтримка програм про здоровий спосіб життя, і багато-багато інших речей.Це – маса різних великих і малих завдань.І найважливіше, це – гарантування вашого невід’ємного права не лише на освіту, а на те, щоб стати цілісною, ніким не зламаною особистістю, яка має свою позицію, знає як її обстоювати і як досягати успіху.Знайте, шануйте і цінуйте найважливіше.Ви – українці. Найкращі з усіх українців.Ви – вільні люди.Ви – сила, яка може все.Разом з вашими батьками, викладачами, усім нашим народом я вітаю вас, дорогі наші діти, дорога наша сило молода, з Днем студента!Нехай Господь Бог береже кожного з вас, увесь наш народ і Україну. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Вітання Президента України Віктора Ющенка з нагоди Дня студента"