Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди їх професійного святаУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 16-11-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні в облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. З професійним святом представників галузі привітав голова облдержадміністрації Микола Романюк. На початку свого вітального слова Микола Ярославович зупинився на вагомих досягненням кожної із обласних телерадіокомпаній, при цьому наголосивши, що «за роки незалежності України інформаційний простір Волині став значно багатшим та різноманітнішим, у тому числі й серед електронних засобів масової інформації». Перш за все, голова облдержадміністрації відзначив модернізацію Волинського телебачення, що здійснює цілодобове мовлення на місцевій передавальній мережі та охоплює 85% території області. Наголосив він і на вагомих здобутках працівників телеканалу «Нова Волинь: «Це їх перемога у конкурсі Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення України на право радіомовлення у Любешові і Цумані; диплом за радіопередачу «Зал очікування» 5-го Міжнародного фестивалю теле- і радіопрограм «Перемогли разом»; звання лауреата 3-го телевізійного фестивалю "Відкрий Україну" за телефільм "На поклик ідеалу" у номінації "Незвичайний сучасник"; диплом лауреата у номінації "За кращу авторську роботу" 11-го Міжнародного фестивалю теле- і радіопрограм для національних меншин "Мій рідний край" та ряд інших». «Всі ці досягнення є результатом щоденної копіткої роботи журналістського колективу, серед яких варто відзначити справжніх професіоналів, а саме Ольгу Куліш, Марію Андрушко, Ларису Віліщук, Миколу Генсецького», – підкреслив голова облдержадміністрації. Наголосив Микола Романюк й на значному внеску в розвиток інноваційних технологій ВАТ «Корпорація «Аверс»: «Аверс-Телебачення» та «Аверс-Інтернет» – це бренди якості, які втілені в життя кваліфікованими спеціалістами. Телерадіокомпанія постійно вдосконалює свій творчий та технічний потенціал». Помітними та авторитетними в інформаційному просторі Волині є FM-радіостанції «Луцьк», «Сім’я і Дім» та „Радіо „Нова”, розташоване у Нововолинську. «У шахтарському місті є три організації телебачення, збережено проводове радіомовлення», – сказав Микола Романюк. – Високої оцінки заслуговує професійний підхід до своєї справи завідувача Нововолинського кореспондентського пункту головної редакції “Служба інформації ВОДТРК” Віталія Свириденка та власкора ВОДТРК Любові Арсеник». Окремо голова облдержадміністрації зупинився й на діяльності радіостанції “Радіо “Нова”, яка працює в цілодобовому режимі. «Радіостанцію слухають не лише в Нововолинську, але й в сусідніх областях, і навіть у Польщі. Приємно, що колектив працює над урізноманітненням тематичного наповнення ефіру. Добре зарекомендували себе “прямі ефіри”, які проводяться за участю представників влади, підприємств, організацій, а також громадськості. Є цікаві авторські передачі», - зауважив він. Насиченою різноманітними програмами та інтерактивними вікторинами є і радіостанція «СіД FM», яка неодноразово брала участь у всеукраїнських конкурсах. Стабільно працює й АТМ «Володимир». Голова облдержадміністрації також подякував за плідну роботу на Волині власним кореспондентам загальнонаціональних телевізійних каналів та Українського радіо, серед яких відомий радіожурналіст Михайло Юхта, тележурналісти: Сніжана Шевчук, Олена Дяк, Олександра Фетисова, Андрій Гнатюк, Василь Черняк та Олександр Стернічук. «Вагомий внесок у забезпечення функціонування галузі зв’язку області вносять волинські філії ВАТ "Укртелеком", Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення України, ТОВ "Інтертелеком", Луцька філія ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем.", Луцького центру експлуатації Західного територіального управління ЗАТ «Український мобільний зв’язок» та інші підприємства», - підкреслив голова облдержадміністрації. Проводиться значна робота у розвитку існуючих та створенню нових телекомунікаційних мереж підрозділом ЗАТ «ДАТАГРУП». Вітаючи усіх присутніх з професійним святом, голова облдержадміністрації відзначив велику роль телебачення і радіо у зміцненні державності: «Переконаний, що й надалі ви будете стояти на державницьких позиціях, яскраво й об’єктивно відтворювати події і явища нашого непростого сьогодення, показувати реальні здобутки волинян за роки незалежності України». Микола Ярославович подякував усім за підтримку та висвітлення діяльності органів виконавчої влади та побажав творчого натхнення, плідної праці, міцного здоров’я та усіляких гараздів. Голова облдержадміністрації також повідомив, що генерального директора ВОДТРК Святослава Пирожка Указом Президента України нагороджено орденом «За заслуги" III ступеня. Головному ж редактору газети «Сім’я і Дім» присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України». Крім того, Микола Романюк вручив кращим працівникам галузі відзнаки голови облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди їх професійного свята"