Подробно
Відбулося урочисте богослужіння з нагоди 400-річчя зародження баптизму в Європі та 100-річчя заснування євангельсько-баптистського братства ВолиніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 16-11-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
У молитовному будинку Дім Євангелія євангельських християн-баптистів відбулося урочисте богослужіння з нагоди 400-річчя зародження баптизму в Європі та 100-річчя заснування євангельсько-баптистського братства Волині. На ньому був присутній заступник голови облдержадміністрації Святослав Кравчук. Від імені голови обласної державної адміністрації він привітав усіх віруючих євангельських християн-баптистів області з цими датами та побажав їм здоров’я, добра, християнської любові та людського щастя. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Відбулося урочисте богослужіння з нагоди 400-річчя зародження баптизму в Європі та 100-річчя заснування євангельсько-баптистського братства Волині"