Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк та заступник головного санітарного лікаря області Микола Яцина провели спільну прес-конференцію для ЗМІУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк та заступник головного санітарного лікаря області Микола Яцина провели спільну прес-конференцію для ЗМІ, під час якої поінформували журналістів про епідеміологічну ситуацію на Волині та про заходи, які вживаються для запобігання поширенню захворюваності на грип та ГРВІ. Зокрема, голова облдержадміністрації Микола Романюк повідомив, що ситуація складна, проте влада робить усе необхідне для її полегшення: "Я хочу, щоб волиняни зрозуміли - ми забезпечимо наявність необхідних медикаментів, засобів захисту, додаткових ліжок у лікарнях". "Для запобігання поширення епідемії я вже підписав розпорядження про припинення роботи усіх навчальних закладів в області з 2 до 12 листопада", - повідомив Микола Ярославович. "Разом з тим, за посередництвом ЗМІ я звертаюся до керівників підприємств та організацій усіх форм власності - за наявності найменших симптомів у працівників, відправляйте їх додому чи у лікувальні заклади", - наголосив Микола Романюк. Голова облдержадміністрації окремо закликав волинян не займатися самолікуванням, а звертатися до лікарів. Заступник головного санітарного лікаря області Микола Яцина повідомив, що станом на 29 жовтня на Волині зафіксовано понад 3000 захворювань на ГРВІ, в тому числі й 36 випадків грипу, що удвічі перевищує показники минулого року. Микола Яцина наголосив, що "не так складний грип, як ускладнення, які він дає на життєво важливі органи". "А тому, якщо тримається висока температура тіла, необхідно негайно звертатися до лікаря", - особливо підкреслив він. "Наявні зараз результаті досліджень свідчать, що в Україні люди хворіють вірусом грипу типу А. І від того, як оперативно та організовано спрацюють усі відповідні служби, залежить інтенсивність поширення вірусу серед населення", - сказав Микола Яцина. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк та заступник головного санітарного лікаря області Микола Яцина провели спільну прес-конференцію для ЗМІ "