Подробно
Пам`ятка щодо запобігання розповсюдження грипу типу А Н1N1 в закритих дитячих установахУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Пам`ятка щодо запобігання розповсюдження грипу типу А Н1N1 в закритих дитячих установах І. Організаційні заходи: - під час епідемічного підйому захворюваності на грип нові діти в дитячі установи не приймаються; - виключається переведення дітей із групи в групу (з класу в клас); - припиняється доступ до дитячої установи сторонніх осіб. ІІ. Санітарно-гігієнічні вимоги до приміщень під час підйому захворюваності на грип: - приміщення, в яких знаходяться діти, повинні бути добре вентильованими,їх необхідно провітрювати декілька разів впродовж дня; - повітря в приміщеннях повинне бути достатньої вологості; - необхідне вологе прибирання приміщень не менше двох разів на день; - дверні ручки, крани в умивальниках, поверхні унітазів повинні декілька разів на день оброблятися дезінфікуючими розчинами.ІІІ. Як попередити зараження грипом А Н1N1? - весь персонал установи повинен часто мити руки з милом; - на час епідемії (пандемії) персонал установи повинен носити марлеві пов''язки; - за межами дитячої установи персоналу слід уникати перебування в місцях скупчення людей, контакту з хворими на грип людьми; - старших дітей необхідно навчити часто мити руки з милом; - старших дітей необхідно навчити кашляти і чхати в серветку або руку. Після чого обов''язково серветку викинути в корзину, а руки помити з милом. ІV. Дії персоналу при виявленні хворої дитини: - при перших ознаках захворювання дитину необхідно ізолювати, після чого негайно госпіталізувати; - до того, як дитина буде госпіталізована, не допускати контакту з нею інших дітей, персоналу, окрім тих, хто доглядає; - особа, що доглядає за хворою дитиною, повинна носити респіратор, або двошарову марлеву пов''язку, або разову маску. Маски потрібно міняти кожні 4 години. Маска, респіратор повинні щільно примикати до обличчя. Після кожного контакту з хворим, заміни маски необхідно ретельно мити руки з милом; - хвора дитина повинна мати окремий посуд, іграшки, горщик. V. Дії персоналу у вогнищі після ізоляції хворого: - після госпіталізації дитини її посуд, іграшки, горщик необхідно помити із застосуванням миючих, дезінфікуючих засобів; - після госпіталізації дитини її постільну білизну не переносити в оберемку, після контакту з білизною хворого необхідно ретельно помити руки з милом. - не допускати до роботи осіб з ознаками грипу; - персонал установи повинен бути щеплений проти сезонного або грипу А Н1N1 (при наявності вакцини); - особам, що були в контакті з дитиною, у якої підтверджений діагноз грипу А Н1N1, необхідно провести курс хіміопрофілактики озельтамівіром. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Пам`ятка щодо запобігання розповсюдження грипу типу А Н1N1 в закритих дитячих установах"