Подробно
Від сьогодні мешканці Рожищенського району отримуватимуть соціальні послуги на якісно новому рівніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк, перебуваючи в районі, взяв участь в урочистому відкритті новозбудованого Рожищенського районного центру зайнятості. Завдяки зручному географічному положенню його послугами зможуть користуватися й жителі сусідніхсіл Ковельського, Ківерцівського, Маневицького, Луцького та Локачинського районів. Микола Романюк особливо підкреслив той факт, що "нове приміщення відкривається напередодні Дня соціального працівника". "Кращого подарунка годі й чекати", - зауважив він. "Ті, хто працюватимуть у цих стінах, виконуватимуть важливу соціальну місію - допомагатимуть людям знайти роботу", - наголосив Микола Ярославович. Голова облдержадміністрації висловив вдячність спеціалістам Служби зайнятості за їх кропітку працю і звернув увагу, що завдяки ним від початку року отримали роботу понад 18 тисяч волинян. А серед пріоритетних напрямків роботи Микола Романюк вбачає подальший розвиток профорієнтації. Кращим працівникам служби зайнятості області Микола Ярославович вручив Почесні грамоти облдержадміністрації. Довідка: Упродовж багатьох років колектив Рожищенського районного центру зайнятості працював в орендованому приміщенні дитячого садочка загальною площею 305м2 на двох поверхах, де крім нього функціонувала установа закритого типу - обласний притулок для неповнолітніх та районне відділення Пенсійного Фонду. Будівельно-монтажні роботи, генеральним підрядником яких була Волинська фінансово-будівельна компанія "Траст-Інвест-Буд ", розпочалися 6 жовтня 2008 р.. Загальна площа будівлі - 504,4 кв.м. А до кінця 2009 року міська влада планує відкриття двох нових груп у колишньому приміщенні районного центру зайнятості. У новому приміщенні надаватиметься низка комплексних послуг населенню: сучасні термінали, вільний доступ до Інтерент-ресурсів, тач-скріни. Створені просторі сектори у відповідності до вимог Єдиної технології обслуговування незайнятого населення - диспетчерсько-консультаційний, самостійного пошуку роботи, профінформаційний, реєстраційно-приймальний, активної підтримки безробітних, взаємодії з роботодавцями. Відтепер відвідувачі зможуть самостійно працювати з різноманітною інформацією з метою свого подальшого працевлаштування використовуючи весь банк вакансій, а також інформацію про підприємства, на яких може бути використана їх праця. З початку року послугами Рожищенського районного центру зайнятості скористались 2464 осіб незайнятого населення, з них активними заходами сприяння зайнятості охоплено 1366 осіб. За січень-вересень у районі створено 318 нових робочих місць, понад 200 укомплектовані за сприяння служби зайнятості. За 9 місяців 2009 року працевлаштовано 786 осіб,з них 80 осіб соціально-незахищені громадяни. До громадських оплачуваних робіт залучено 452 безробітних. Питома вага осіб, які брали участь у громадських роботах, складає 18,3 %. Упродовж січня-вересня 2009 року проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації 128 безробітних. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Від сьогодні мешканці Рожищенського району отримуватимуть соціальні послуги на якісно новому рівні"