Подробно
Голова обласної державної адміністрації закликав жителів області не панікуватиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 30-10-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() З метою уповільнення розвитку епідемічного процесу в області та враховуючи загострення ситуації з грипу та ГРВІ у Західних регіонах України, в обласній державній адміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Голова обласної державної адміністрації Іван Гавчук озвучив для представників засобів масової інформації результати засідання. Насамперед, Іван Карлович звернувся з проханням до жителів області ретельно дотримуватися профілактичних вимог, правил особистої гігієни та порядку, а головне – зберігати спокій. За словами губернатора, в області не зареєстровано випадків захворювання на так званий Каліфорнійський грип. Проте, комісією прийнято ряд рішень, спрямованих на запобігання розвитку епідемічного процесу. Серед іншого продовжено шкільні канікули терміном на три тижні. Також рекомендується призупинити роботу дошкільних і вищих учбових закладів. В зв’язку з цим очільник краю звернувся до батьків, аби ті з розумінням віднеслися до ситуації. Оскільки така міра застосовується виключно з метою профілактики. Лікарі-епідеміологи рекомендують жителям області не нехтувати елементарними профілактичними засобами: провітрювання приміщень, вологе прибирання тощо. Також вводиться масочний режим в лікувальних закладах, закладах громадського харчування та торгівлі, громадських місцях. Рекомендовано також скасувати масові заходи. Щодо ажіотажу в аптечній мережі на протигрипові ліки та препарати цілеспрямованої імуностимулюючої дії, Іван Карлович наголосив: « Питання буде вирішено в найближчі терміни. Також в області є всі засоби для виготовлення марлевих пов’язок у будь-якій кількості». Голова обласної державної адміністрації звернувся і до підприємців речового ринку з проханням тимчасово призупинити торгівлю. Як запевнив очільник краю, ситуація в області з розвитку епідеміологічної триматиметься на постійному контролі. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Голова обласної державної адміністрації закликав жителів області не панікувати"