Подробно
Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба зустрівся із членами Координаційної ради канадсько-української Програми FARMУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 27-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба провів робочу зустріч із членами Координаційної ради канадсько-української Програми реформування та модернізації сільськогосподарського сектору України (FARM) Анжелою Войцеховські - директором Програми FARM та Анжелою Василинкою - членом Координаційної ради Програми. В ході розмови сторони обговорили результати та перспективи реалізації Програми на Волині, яка працює вже шість років поспіль. Перший заступник голови ОДА Віталій Заремба поінформував про її діяльність. Зокрема, створено обласну сільськогосподарську дорадчу службу, яка має свої відділення в трьох районах - Горохівському, Ківерцівському та Любешівському. Віталій Заремба особливо наголосив, що "Волинь була чи не першою, де такі центи розпочали роботу і дорадча служба активно працює з населенням". Перший заступник голови ОДА наголосив, що спільними зусиллями "створене підґрунтя для роботи сільськогосподарської дорадчої служби, яка відповідає нормам і правилам українського законодавства". "Облдержадміністрація підтримує діяльність дорадчої служби, забезпечивши її службовими кабінетами, комунікаціями, як це і було передбачено. Жителі волинських сіл відчули користь від роботи дорадників, з кожним роком кількість клієнтів зростає, а це підтверджує необхідність функціонування цієї служби", - підкреслив Віталій Миколайович. В свою чергу, член координаційної ради Програми Анжела Василинка повідомила, що "модель реалізації Програми на Волині була зразком для інших областей". "Ми дуже задоволені, що вдалося так успішно організувати діяльність дорадчих служб та допомогти сільгоспвиробникам вашого краю", - сказала вона. Наступного року, у квітні, закінчується діяльність Програми в Україні. Оскільки Волинь має добрий досвід співпраці з Канадою і позитивний імідж у канадських партнерів, Віталій Заремба висловив сподівання, "що це не останній проект, який наші канадські колеги втілювали у Волинській області". В свою чергу, за підтримку діяльності Волинської сільськогосподарської дорадчої служби директор Програми FARM Анжела Войцеховські вручила Віталію Миколайовичу подяку Програми FARM. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба зустрівся із членами Координаційної ради канадсько-української Програми FARM"