Подробно
Микола Романюк сьогодні підтримуватиме футбольну команду «Волинь» у її поєдинку із запорізьким «Металургом»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 28-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні футбольна команда «Волинь» (1 ліга) зустрінеться у чвертьфінальному матчі Кубку України з футболу із запорізьким «Металургом» (Вища ліга). У поєдинку команд вирішуватиметься, хто ж потрапить до півфіналу Кубку України. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк сьогодні підтримуватиме футбольну команду «Волинь» у її поєдинку із запорізьким «Металургом»"