Подробно
Чому не виконуються місцеві бюджети?Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 27-10-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Попри те, що з початку року виконання місцевих бюджетів по області складає 103,6%, керівництво області турбує стан справ з їх виконанням у жовтні. Адже на сьогоднішній день їх виконано лише на 66,1%.З такого повідомлення почав загальнообласну селекторну нараду з керівництвом районів та сільськими головами перший заступник голови ОДА Микола Дерикот.На думку високопосадовця, сьогодні у селах і селищах переважно є всі можливості забезпечувати належне надходження коштів у місцеві бюджети, тож довелося під час наради задати прямі запитання тим сільським головам, які цього не роблять.Найгірший стан справ – у Білогірському районі, тут не особливо дбали про грошові надходження до своєї казни у Довгалівці, Великій Боровиці та ще ряді сіл. З них і почали. Втім, подібні проблеми виявились і в селах Зоряне та Карачіївка Віньковецького району, Бубнівка – Волочиського, Великий Коробчиїв, Курівка та Остапківці – Городоцького, Загинці, Згарок, Майдан Чернелівецький – Деражнянського, Білеве та Нове Село – Ізяславського, Абрикосівка й Гуменці – Кам’янець-Подільського, Антоніни, Воскодавинці, Глібки – Красилівського, Борсуки – Новоушицького, Білецьке – Полонського, Варварівка, Горлівка, Миньківці – Славутського, Волиця-Керекешина, Капустин та Самчинці – Старокостянтинівського, Пилявка і Лисанівці – Старосинявського, Волиця, Гаврилівка, Турівка – Теофіпольського, Миколаїв і Ставчинці – Хмельницького, Вівся – Чемеровецького, Григорівка – Шепетівського, Боднарівка, Скаржинці, Солобківці – Ярмолинецького. І це ще не повний перелік таких сіл.У більшості випадків представники районів нарікали на поточні затримки й негаразди та обіцяли, що до кінця року місцеві бюджети все ж будуть виконані. Щоправда, в окремих випадках говорили відверто – не будуть. Як, наприклад у Гуменцях на Кам’янеччині, де надходження до місцевої казни тісно пов’язане з роботою підприємства «Подільський цемент».Найвагомішою ж причиною невиконання жовтневих бюджетів виявилося ненадходження очікуваних податків з фізичних осіб та прибуткового податку. Які в свою чергу залежні від розрахунків орендаторів за земельні паї. І, як стало відомо, найбільшим боржником перед селянами – чи не в половині з названих населених пунктів – є ТОВ «Стіомі-Холдинг». На жаль, районному керівництву не вдається добитися своєчасного виконання своїх зобов’язань вказаним підприємством.«Незважаючи на те, що в цілому по району цифри виконання бюджету можуть виглядати непогано, нас все одно має цікавити кожна окрема сільська рада, - наголосив Микола Дерикот. – Адже ми вже сьогодні маємо подумати про те, як житимемо далі, якщо з нового року перейдемо на нові бюджетні відносини».О. Севастьянов Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Чому не виконуються місцеві бюджети?"