Подробно
Про ФАПи подбали не скрізьУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 27-10-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
«Ми домовлялися, що цього року вставимо пластикові вікна та нові двері і проведемо електроопалення в кожному сільському ФАПі, - нагадав районним керівникам під час сьогоднішньої селекторної народи перший заступник голови ОДА Микола Дерикот. – На жаль, з цим завданням справляються не всі».В якості прикладу успішного виконання цієї роботи заступник губернатора назвав Волочиський район, де наразі з завданням впоралися на 80%. Інші ж поки що зволікають.Микола Васильович також закликав усіх сільських голів прикласти зусиль до впорядкування своїх фельдшерсько-акушерських пунктів, адже це потрібно мешканцям їх сіл. Бо ж про яке лікування може йти мова, якщо у лікувальному закладі немає нормального опалення і не тримається тепло? А задля цього можна пошукати й підтримки в інвесторів, якщо вже не вистачає ресурсу місцевого бюджету.«На наступній селекторній нараді я хотів би бачити, з чим ми ввійдемо в зиму, - звернув увагу очільників сільських рад заступник губернатора краю. О. Севастьянов Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Про ФАПи подбали не скрізь"