Подробно
З незрозумілих причин депутати обласної ради не проголосували за пролонгацію дії Програми економічної підтримки засобів масової інформації та книговидавничої справи в області на 2008-2009 рокиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 26-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
До порядку денного тридцять четвертої сесії обласної ради п’ятого скликання, яка відбулася 23 жовтня цього року, було включено з дотриманням усіх необхідних процедур (розгляду на засіданні постійної комісії з питань духовності, культури, релігій, засобів масової інформації, зв’язків з громадськими організаціями і політичними партіями; комісії з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області; погодження у головному фінансовому управлінні) питання про продовження терміну дії Програми економічної підтримки засобів масової інформації та книговидавничої справи в області на 2008-2009 роки. Доповідав з цього питання начальник головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації Юрій Вербич. Однак під час розгляду цього важливого і невідкладного питання депутати обласної ради з незрозумілих причин не підтримали пролонгацію дії цієї Програми, не задавши Юрію Вербичу жодного запитання. Із зареєстрованих на момент голосування у залі 59 депутатів за пролонгацію дії Програми проголосувало лише 24. Цілком очевидно, що без продовження дії Програми волинська книга не зможе побачити світ, унеможливиться робота з висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області у засобах масової інформації, місцеві новини не почують у волинських оселях через відсутність проводового радіо. Неможливим стає навіть оприлюднення у ЗМІ рішень та розпоряджень органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, як того вимагає чинне законодавство України. До речі, воно чітко регламентує і передбачає фінансування таких програм. І саме у строгій відповідності з чинним законодавством України й була розроблена та затверджена Програма економічної підтримки засобів масової інформації та книговидавничої справи в області на 2008-2009 роки. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "З незрозумілих причин депутати обласної ради не проголосували за пролонгацію дії Програми економічної підтримки засобів масової інформації та книговидавничої справи в області на 2008-2009 роки"