Подробно
"Нам потрібні конкретні дії, які дозволять радикально поліпшити ситуацію". Володимир БабаєвУкраина, Харьков и область | Местные новости | 23-10-2009 | Харківська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Бабаєв провів засідання обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. У заході взяли участь: перший заступник голови обласної ради Микола Тітов, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, а також представники КП "ПТП "Вода", державної екологічної інспекції в Харківській області та інші. Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков![]() |
Добавить комментарий к новости " "Нам потрібні конкретні дії, які дозволять радикально поліпшити ситуацію". Володимир Бабаєв"