Подробно
Іван Гавчук: «Чому із звичайної перевірки зробили шоу – мені не зрозуміло»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 22-10-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні голова обласної державної адміністрації Іван Гавчук провів прес-конференцію для представників регіональних засобів масової інформації. Перш за все губернатор окреслив соціально-економічну ситуацію в області, наголосивши на першочергових діях влади: забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, пенсій та фінансування інших захищених статей. « Є серйозна проблема із підтриманням тепла в оселях, в соціальних закладах. Хоча на минулій селекторній нараді прем’єр-міністр похвалила нашу область( проплатили 109%), але по бюджетній сфері є серйозна заборгованість( школи, лікарні, військові об’єкти і ін.). Кабмін не профінансував видатки, які повинен був би профінансувати на сьогоднішній день », - наголосив Іван Карлович. Також існує серйозна загроза невиплати зарплат вже в листопаді-грудні цього року. Хоча, як зауважив високопосадовець, резерв ще є. Питання в тому, наскільки його вистачить. І це на фоні того, що з 1 листопада має відбутися підвищення заробітної плати окремим категоріям працюючих, не маючи під собою фінансового підгрунття. Не оминув губернатор і теми виборів Президента України. На запитання журналістів щодо результатів роботи органів прокуратури у Хмельницькій області, озвучених нещодавно заступником генерального прокурора України Тетяною Корняковою, голова обласної державної адміністрації висловився однозначно: « Був час, коли мені пропонували зайняти певну посаду в органах прокуратури, бажання іти тоді не було. Але після виступу пані Корнякової воно в мене з’явилося. Не можна довіряти долі людей, тим хто тримає меч правосуддя і використовує його непрофесійно. Чому із звичайної перевірки зробили шоу – я не розумію ». Іван Карлович заявив, що підготовлено спростування щодо незаконності перелічених у висновках прокуратури ряду розпоряджень ОДА, яке обов’язково ляже на стіл генпрокурору України. Не вбачає незаконних дій губернатор і у виділенні коштів на придбання житла для посадовців адміністрації( 4-5 працівникам, які роками стояли на черзі). Іван Гавчук запевнив, що буде постійно інформувати ЗМІ щодо розвитку подій навколо перевірки. Окрім цього, журналісти цікавилися долею пам’ятки архітектури - церкви у селі Сутківці Ярмолинецького району. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Іван Гавчук: «Чому із звичайної перевірки зробили шоу – мені не зрозуміло»"