Подробно
Питання охорони конфіденційної інформації під час прийому іноземних делегацій обговорено на нарадіУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 23-10-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Коліщака відбулось нарада щодо питань забезпечення належної охорони конфіденційної інформації, яка є власністю держави, під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців.У нараді взяли участь представники усіх структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальні за організацію прийому іноземців і роботу з ними, а також представники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області.Учасниками наради роз’яснено питання організації прийомів, порядок взаємодії різних органів державної влади, а також окремі вимоги стосовно порядку роботи з документами, які містять конфіденційну інформацію. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Питання охорони конфіденційної інформації під час прийому іноземних делегацій обговорено на нараді "