Подробно
У Старокостянтинівській районній лікарні з’явиться новий апарат УЗД та лапароскопічна стійкаУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 21-10-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола Вавринчук під час візиту до лікувального закладу в рамках виїзного прийому громадян у Старокостянтинівському районі. У закладі медичні послуги надаються не лише мешканцям Старокостянтинівщини, а й часто з інших навколишніх районів. Не оди рік на фінансування закладу виділяються не лише кошти з місцевих бюджетів, а й обласного. Саме тому, застрілі за сучасними мірками корпуси лікарні, які розкидані на чималій території часто перебувають у стані ремонту. До прикладу, нині, у лікарні облаштовують нове хірургічне відділення, де створять сучасну операційну, та повністю відремонтують не лише коридор, а й кожну палату. До речі, хірургічне відділення у районній лікарні є її гордістю. Тут роблять не один десяток серйозних операцій за рік і при їх виконанні використовують навіть власні запатентовані методи, за допомогою яких значно скорочується час втручання в організм людини та реабілітація хворого. Один із результатів проведення таких операцій було продемонстровано й заступнику очільника області. В свою чергу, вражений побаченим Микола Вавринчук пообіцяв посприяти у закупівлі для відділення лапароскопічної стійки (спеціальний інструмент під контролем мінінтелекамер, що передає зображення на екран монітору). Цей пристрій дозволяє зробити хірургічне втручання безпечнішим та знизити строк перебування у стаціонарі до 2-3 разів, а втрату працездатності до 3-6. Окрім стійки у лікарні найближчим з’явиться новий апарат УЗД та інші пристосування необхідні для забезпечення нормального лікувального процесу. Також Микола Пророковчи оцінив роботу лікарів травматологічного та неврологічних відділень, де вже не один рік хворі сплачуючи благодійні внески, можуть перебувати у палатах підвищеного комфорту. Вони розраховані на одну, дві людини та облаштовані індивідуальними санвузлами, телевізорами та холодильниками. Суттєвих змін за останній період зазнало й дитяче відділення. Побудоване у 1970-х роках воно було повністю відремонтовано, а поруч з’явився надсучасний дитячий майданчик для маленьких пацієнтів. Проте, не дивлячись на усі надбання, є у медичній установі й недоліки. В першу чергу, вони стосуються, за словами заступника голови облдержадміністрації, реанімаційного та приймального відділень. За словами Миколи Пророковича, вони абсолютно не відповідають вимогам часу, як за технічною оснащеністю так і за функціональністю. Під час огляду лікарні Микола Вавринчук поспілкувався з персоналом та пацієнтами лікувального закладу. Одна із проблем, яку зачепили медичні працівники, стосувалася нестачі необхідної кількості спеціалістів (більше 30). Особливо це відчутно у педіатрії. Та, за словами посадовця, більшість із названих проблем нині ефективно починають вирішуватися завдяки запровадженим соціальним ініціативам Президента. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "У Старокостянтинівській районній лікарні з’явиться новий апарат УЗД та лапароскопічна стійка "