Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у роботі колегії обласної радиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у роботі колегії облради. Обговорювали питання, які будуть внесені до порядку денного тридцять четвертої сесії обласної ради п''ятого скликання. Серед інших до порядку денного пленарного засідання внесуть питання "Про хід підготовки до відзначення 70-ї річниці утворення Волинської області та 810-ї річниці Галицько-Волинського князівства", "Про затвердження обласної програми розвитку інфраструктури агарного ринку на період до 2015 року", бюджетні питання та ін. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у роботі колегії обласної ради"