Подробно
Делегація області на чолі із головою облдержадміністрації Миколою Романюком сьогодні відбула до м.ХарківУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 21-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Делегація області, на чолі із головою облдержадміністрації Миколою Романюком сьогодні відбула до м.Харків. Волиняни візьмуть участь у Всеукраїнській нараді під головуванням Президента України Віктора Ющенка "З любов''ю і турботою до дітей". На нараді буде розглянуто питання подальшого посилення захисту прав і надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, зокрема: подолання дитячої безпритульності та бездоглядності; створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім''ї; посилення державної підтримки та підвищення соціального престижу усиновлення; підвищення ефективності діяльності і першочергових завдань влади у цій сфері. До складу делегації області увійшли начальники профільних управлінь облдержадміністрації, представники служби у справах дітей, Волинського обласного центру соціальних служб для дітей, сім''ї і молоді, кримінальної міліції у справах дітей. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Делегація області на чолі із головою облдержадміністрації Миколою Романюком сьогодні відбула до м.Харків"