Подробно
Минулого літа у стаціонарних закладах області відпочило та оздоровилось 11811 дітейУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 21-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Відбулося розширене засідання міжвідомчої комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації Святослав Кравчук. Розглядалося питання про підсумки літньої оздоровчої кампанії в області. Протягом літа в області із 18 було відкрито 13 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, де відпочинком та оздоровленням було охоплено 6205 дітей. Також працювало 6 санаторіїв та пансіонат, проте санаторій “Лісова пісня” та пансіонат “Шацькі озера” в цьому році здійснювали оздоровлення дорослого населення. Всього у санаторіях області оздоровлено 5606 дітей. В загальному у стаціонарних закладах області відпочило та оздоровилось 11811 дітей. Окрім цього, працювали табори відпочинку. Протягом літнього періоду міськвиконкомами та райдержадміністраціями було забезпечено роботу 511 таборів з денним перебуванням, де відпочило 38313 дітей, 7 наметових містечок – відпочило 609 дітей, 12 таборів праці та відпочинку - відпочило 543 дитини. Також працювали табори відпочинку обласного підпорядкування управління освіти і науки облдержадміністрації. Функціонувало 6 наметових містечок, де відпочило 536 дітей, 19 таборів праці та відпочинку, де відпочило 1039 дітей, один табір з денним перебуванням – відпочило 160 дітей. Всього працювало 556 таборів відпочинку, де активним дозвіллям було охоплено 41200 дітей. Окрім відпочинку та оздоровлення у дитячих таборах, діти активно залучалися до екскурсійних поїздок, туристично-краєзнавчих походів, відповідно активним відпочинком було охоплено понад 43 тисячі учнів. У першочерговому порядку оздоровлювалися діти пільгових категорій. Третій рік поспіль в області проводяться виїзні засідання міжвідомчої комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей. Протягом літа було проведено 6 таких засідань, де було заслухано роботу Володимир-Волинського, Луцького, Ковельського та Нововолинського міськвиконкомів, Володимир-Волинської, Горохівської, Іваничівської, Ковельської, Ківерцівської, Локачинської, Луцької, Любомльської, Рожищенської, Турійської та Шацької райдержадміністрацій щодо оздоровлення дітей, здійснені виїзди у дитячі табори та санаторії. У літній період було активізовано роботу з організації дозвілля в парках культури і відпочинку обласного центру. Проводилися дитячі ранки, працювали атракціони. В області продовжують працювати санаторії, які здійснюють оздоровлення дітей. Групи дітей із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи направляються на оздоровлення та лікування у санаторії за межі області. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Минулого літа у стаціонарних закладах області відпочило та оздоровилось 11811 дітей "