Подробно
Володимир Кирилюк: «Село буде процвітати. Я в цьому навіть не сумніваюсь»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 20-10-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Попри усі проблеми, які переживає нині аграрний сектор краю, заступник голови ОДА з питань агропромислового розвитку Володимир Кирилюк з оптимізмом дивиться у його майбутнє. У цьому мали змогу переконатися журналісти місцевих ЗМІ, які прийшли на пряму телефонну лінію «Запитай у влади» за участю високопосадовця.Зокрема, Володимир Борисович розповів про те, що робить нині обласна влада для того, аби залучити молодь до роботи у сільському господарстві та забезпечити цю галузь кадровим потенціалом.«Останні чотири роки ми працюємо над цим системно, – каже заступник очільника краю. – Ми серйозно взялися за профорієнтацію, починаючи зі школи. І це не формальна робота, а постійний відбір дітей з залученням психологів. Окремо йде відбір та навчання тих, хто має бажання займатися власною справою».На жаль, сільськогосподарські професії не входять нині до списку найпопулярніших у молоді. А дарма. Адже галузь швидко розвивається, для забезпечення роботи за допомогою новітніх технологій потрібні високоосвічені і висококваліфіковані кадри. Праця яких, відповідно, й цінується високо. Для прикладу, цього літа у с. Голосків Хмельницького району зарплата працівників, зайнятих в оприскуванні сільськогосподарських насаджень, сягала 11-18 тисяч гривень на місяць.Матиме перспективи, на думку Володимира Кирилюка, й ініційований урядом розвиток на селі кооперативів. Адже кооперативи, про які йде мова, насправді не дуже відрізняються від добре знайомих селянам колгоспів, щоправда, дещо видозмінених у нинішніх умовах. В області вже є чимало прикладів успішно працюючих сільськогосподарських кооперативів. Однак успіх тут значною мірою залежить від керівника, його особистих лідерських якостей, на відміну від інших моделей господарювання, побудованих на економічному стимулюванні працівників. А отже завданням влади нині є пошук і підтримка таких лідерів у сільській місцевості. І хоч їх там, на жаль, сьогодні небагато, справа того варта.«Створення кооперативів безперечно дасть поштовх для створення робочих місць на селі, розвитку особистих селянських господарств, - зазначає Володимир Кирилюк. – Для прикладу, селяни, які живуть нині поблизу автотрас зацікавлені у розвитку своїх особистих господарств, бо вони мають куди подіти свою продукцію. Більш віддалені від доріг села у гіршому становищі. Але тут мали б попрацювати й органи місцевого самоврядування. Головне почати. А далі оптовий ринок сам пробиватиме собі дорогу».О. Севастьянов Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Володимир Кирилюк: «Село буде процвітати. Я в цьому навіть не сумніваюсь»"