Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні спілкувався з волинянамиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні провів прийом громадян з особистих питань. Розпочали з розгляду колективних звернень. Мешканці Ківерцівського району просили збудувати школу у с.Башлики. Аргументували тим, що у населеному пункті найвища народжуваність на Волині і через декілька років виникнуть проблеми із навчанням дітей. Подібну проблему порушили й жителі с.Прилуцьке, де у школі, розрахованій на 150 місць, здобувають освіту 300 учнів. Микола Романюк звернув увагу на необхідність розробки проектно-кошторисної документації, адже лише за її наявності об''''єкти зможуть внести до планів фінансування на наступний рік. Голова облдержадміністрації дав відповідні доручення та наголосив, що "при можливості, ми обов''''язково допоможемо, я беру це питання на особистий контроль". Мешканці с.Сирники Луцького р-ну клопоталися щодо облаштування додаткових зупинок на вимогу у населеному пункті, аби діти могли вчасно потрапляти у школу. Микола Романюк запевнив, що питання вирішать найближчим часом. Ще одне колективне звернення - із с.Рованці Луцького р-ну - щодо завершення електрифікації однієї із вулиць села. Багатодітна мати із м.Горохів просила голову облдержадміністрації допомогти у покращенні житлових умов. Відповідний лист був негайно підготовлений і направлений Горохівському міському голові. Чимало було заяв від мешканців обласного центру. У більшості із них йшлося про виділення матеріальної допомоги на лікування, будівництво, сприяння у працевлаштуванні, надання житла. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні спілкувався з волинянами "