Подробно
В Україні стали більше усиновлювати дітейУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 16-10-2009 16:41 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
У Дніпропетровській області показник усиновлення дітей зріс майже вдвічі. Українці перегнали навіть американців, які зазвичай тримали пальму першості у всиновленні малюків. Останнім часом нові родини зявились і у дітей з позитивним ВІЛ-статусом. Експерти повязуюють таку тенденцію зі зміною психології українців, які стали толерантнішими та почали більше шанувати сімейні цінності. Наш кореспондент Ілля Просол спілкувався з родинами, для яких не існує «своїх» та «чужих» дітей. В цьому будинку дитини знаходяться дев*яносто шість малюків. Половина з них віл-інфіковані, інші з синдромом дауна або церебральним паралічем. Ці малюки непотрібні своїм батькам. Сімейне тепло та увагу їм дарують вихователі та лікарі. На диво у будинку створені усі умови, аби поставити діток на ноги. За словами директора закладу, останнім часом вони фіксують бум на всиновлення дітей. Потенційних батьків навіть не лякає страшні діагнози малюків. Спеціалісти повязують таку тенденцію зі зміною психології українців. Більшість так званих благополучних сімей мають проблеми при народженні дитини, в першу через згубну екологічну ситуацію та стреси. Неможливість мати омріяне дитя змушує сімї усиновлювати навіть хворих малят. У цьому бажанні українці вже випереджають іноземців, які ще декілька років тому були головними усиновителями дніпропетровських дітей. Надія Івах навіть ніколи і не думала, що стане багатодітною матірю. Під час важких пологів 13 років тому вона опинилась на межі смерті. Тоді і заприсягнулась, якщо залишиться живою, обов*язково усиновить дитину і цим віддасть шану Богу за можливість продовження існування. Першу дівчинку родина Івахів усиновили у 97-му році. Але на цьому зупинятись не стали: згодом під час відвідин дитячого будинку всиновили ще трьох малюків. Зараз у родині шестеро дівчат та двоє хлопців. Старші діти живуть у Дніпропетровську, п*ятеро менших у селі, разом з батьками. Вони такі різні, але їх вже обєднують сімейні цінності. Троє сестер навчаються у одному класі. Дівчата кажуть: ніякого поділу на своїх та чужих в родині немає. Надія Івах за свій материнський подвиг отримала від Президента України орден княгині Ольги другого ступеня. Втім, ніякі нагороди не впливають на сільську владу. Багатодітна родина вже кілька років воює з місцевими чиновниками за свою землю, яку у них намагаються відібрати. Втім, родина не впадає у відчай, адже під боком діти, заради яких варто боротися. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "В Україні стали більше усиновлювати дітей"