Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу"Сурми Звитяги - 2009"
У середу, 14 жовтня в приміщенні обласного театру ляльок відбувся обласний тур Всеукраїнського дитячого-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми Звитяги - 2009". Організаторами заходу виступили Волинська обласна державна адміністрація та Луцька міська рада. Фестиваль приурочено до 67-ї річниці створення Української Повстанської Армії, 100-річчя з дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери та 91-ї річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки. Захід має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину січового стрілецтва, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії. Учасниками заходу стала молодь з районів та міст області. Молоді таланти змагалися у наступних номінаціях: солісти-вокалісти, вокальні та вокально-інструментальні ансамблі, художнє читання, літературно-музичні композиції. До складу журі фестивалю увійшли: Бобицький В.М. - директор Центру культури Волині; Остапчук Г.В. - заступник начальника управління культури та туризму облдержадміністрації; Дмитришин І.Я. - заступник начальника управління у справах сім''ї, молоді та спору облдержадміністрації; Загрева В.Я. - заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації; Корнилюк Я.Є. - заслужений працівник культури України; Недумова В.С. - завідувач сектору Центру культури Волині; Опейда А.О. - заслужена артистка України; Судима В.П. - заслужений працівник культури України; Шпалерчук В.С. - директор обласного центру естетичного виховання учнів загальносвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів; Пасюк Н.Ю. - головний спеціаліст управління культури та туризму облдержадміністрації. Переможцями фестивалю стали: У номінації солісти-вокалісти учасники досягнули таких результатів: 1-е місце зайняла Юлія Квітка (учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 гімназії смт. Маневичі); 2-е місце дісталося Едуарду Долінці (учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Зелена Ковельського району); 3-є місце отримав Василь Палюх (учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Сошично та дитячої школи мистецтв м.Камінь-Каширського). Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі: 1-е місце - Оксана Войтюк та Зоряна Нестерук (вокальний дует Луцького районного будинку культури); 2-е - квартет Луцької гімназії № 21; Вокальна группа центру позашкільної освіти м.Володимира-Волинського; 3-е місце дісталося аж трьом учасникам конкурсу: вокальний квартет "Жайвір" Ківерцівського районного будинку культури, Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль "Моложай" Луцького районного будинку культури, вокальний ансамбль Володимир-Волинського районного будинку школяра (керівник В. Литвінчук). Художнє читання: 1-е місце - Микола Панасюк (учень Колківської НВК "школа-ліцей" Маневицького району); 2-ге - Вікторія Сахарук (вихованка Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості); 3-є - Віталій Литвинюк ( студент Нововолинського факультету Тернопільського Національного економічного університету). Літературно-музичні композиції: 1-е - учні Згоранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любомльського району); 2-е - учасники студії "Літературне кафе", учні 9-х класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Володимира-Волинського; 3-є - учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Нововолинська. Як зазначив Ігор Дмитришин, заступник начальника управління у справах сім''ї, молоді та спору облдержадміністрації: "На Волині стає доброю традицією в День українського козацтва та річниці створення Української Повстанської Армії проводити дитячо-юнацький фестиваль повстанської та стрілецької пісні. Це найкращий подарунок для присутніх ветеранів ОУН-УПА, коли молодь виконує пісні їхньої юності в сучасній обробці та аранжуванні". Контактна особа: головний спеціаліст управління у справах сім''ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Машлай тел. (0332) 72 - 11 - 94
Управління у справах сім''ї, молоді та спорту
Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу "