![«Дирекція парків» допомагає черкасцям на суботниках](http://www.ckrada.com/images/news/831.jpg)
У мікрорайонах Черкас тривають суботники з упорядкування прибудинкових територій, ініційовані органами самоорганізації населення. Голови квартальних комітетів спільно з мешканцями прибирають сміття на подвір’ях та поблизу своїх домівок, чистять узбіччя, збирають опале листя та сухе гілля. Днями «рейд чистоти» проходив у мікрорайоні №12 «Яблуневий». Допомогу технікою та працівниками жителям вулиці Нечуя-Левицького надало КП «Дирекція парків».
Голова комітету органів самоорганізації населення №12 «Яблуневий» Олена Шубіна розповіла, що мешканці охоче відгукнулись на ініціативу провести суботники у власних дворах. Бо з приходом осені роботи справді додалось: треба і листя опале на подвір’ях позгрібати, і викорчувати посохлі бур’яни, упорядкувати зарості. Адже мікрорайон старий, і тут багато високих дерев, які становлять реальну загрозу для городян. Було ж, що під час буревію верба впала на один з будинків по вулиці Нечуя-Левицького, заваливши дах. Аби попередити подібні прикрості, жителі звернулись до КП «Дирекція парків» з проханням надати технічну допомогу.
За словами директора КП «Дирекція парків» Олександра Радуцького, це – далеко не перша подібна акція допомоги городянам в упорядкуванні дворових територій. Оскільки комунальні служби зволікають зі своєчасною обрізкою дерев, знесенням сухостою. Тоді як мешканцям самотужки, без спеціального інструментарію виконати такі роботи вкрай важко.
— Тому наше підприємство охоче відгукнулось на прохання жителів будинків, розташованих по вулиці Нечуя-Левицького, допомогти технікою: бензопилами, підйомниками, косарками тощо. Крім цього «Дирекція парків» виділила своїх працівників, які зможуть належним чином пообрізати гілля (аби нікого не травмувало) і знають, як вправлятись з іншою спецтехнікою.
Зауважимо, що пропозицію провести суботники у мікрорайонах Черкас ще у вересні запропонував міський голова Черкас Сергій Одарич на зустрічі з головами органів самоорганізації населення, закликавши їх активніше долучатися до життя рідного міста. Зокрема, доручив упродовж жовтня у мікрорайонах Черкас провести місячники з упорядкування зелених насаджень: підрізати, де потрібно, гілки, почистити узбіччя пішохідних доріжок, прибрати на подвір’ях і поблизу домівок. Тоді ж Сергій Одарич повідомив, що на сесії міської ради було прийнято рішення про виділення додатково 300 тисяч гривень з екологічного фонду на упорядкування зелених насаджень у Черкасах.
За його словами, роботи, пов’язані з використанням спеціальної техніки, будуть профінансовані з міського бюджету. Тоді як для виконання більш дрібного комплексу робіт, порадив максимально залучати городян: своїх сусідів, знайомих, аби спільно навести порядок у районах, де вони живуть.
— У свою чергу місто допоможе з вивозом сміття, наданням спеціалізованої техніки (подрібнювачі, гілкорізи тощо), транспорту, а також оприлюдненням інформації, – запевнив Сергій Олегович. – Давайте реально покажемо, що за місяць місто може кардинально змінити свій зовнішній вигляд. І що найголовніше, у людей з’явиться гордість і повага за свій мікрорайон, а також за Черкаси в цілому, адже вони теж внесли свою часточку турботи у благоустрій рідного міста.
Источник: Черкаська міська рада | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«Дирекція парків» допомагає черкасцям на суботниках"