Справжній ярмарок бізнесових пропозицій відбувся 7 жовтня у Палаці культури “Дружба народів”. Під егідою міської влади там проходила перша в місті конференція франчайзингу, де під одним дахом були зібрані представники відомих брендів, ріелтори та підприємці. У такий спосіб міська влада намагалася оживити бізнес-середовище міста, а відтак збільшити додаткові надходження до бюджету. На думку організаторів заходу, франчайзинг – це вдале бізнес-рішення в умовах кризи.
Після короткого лікнепу про франчайзинг близько десятка представників відомих брендів України, зокрема “Унмоменто” (послуги хімчистки), “Дригало” (напівфабрикати), “БіСмак” (організація закладів швидкого харчування), “Кідс Клаб” (“Дитячий клуб”), “Джинси Суперціна”, “Хірш” (бізнес нерухомості) та інші презентували свої мережі. Говорили про переваги, вимоги до франшиз, можливі прибутки. Черкаським бізнесменам деякі пропозиції припали до вподоби, так само, як і ідея самого заходу.
– Для того, щоб ця схема повноцінно запрацювала ми запросили до участі у презентації ріелторів, – говорить міський голова Черкас Сергій Одарич. – Тобто вже на конференції учасники могли відразу підшукати нерухомість для нової компанії. Вільні приміщення та земельні ділянки для ведення бізнесу пропонували Управління власністю міста, Корпорація “Біржа нерухомості”, агентство нерухомості “Вектор-Ексклюзив” та гіпермаркети міста.
На думку міського голови, в умовах кризи франшиза – найкращий спосіб розпочати власний бізнес. Саме пропозиції тієї чи іншої франшизи можуть виявитися сьогодні дуже гарним інструментом для черкаських бізнесменів, щоб перерозподілити свої ресурси в той напрямок бізнесу, який буде давати реальну віддачу. За принципом франчайзингу у Черкасах вже працюють декілька фірм: “МакДональдс”, “SPAR”, “Челентано” тощо.
– Ведучи бізнес, вам франчайзер вкаже ті способи, за допомогою яких ви будете заробляти. Схема дуже проста – ви купуєте у нього продукцію та продаєте її, – зазначив на конференції голова директорату Асоціації франчайзингу України Андрій Кривонос. – Хоча, як і будь-який бізнес, цей теж має свої ризики. Приміром, франчайзі, тобто покупець франчайзингу, буде обмежений в ухваленні управлінських рішень, залежатиме від фінансової стабільності франчайзера та не зможе швидко вийти з мережі.
У всеукраїнській Асоціації франчайзингу задоволені успішним проведенням конференції-презентації в Черкасах.
– Після конференції у вашому місті ми вже отримали декілька дзвінків – люди хочуть продовження безпосередньої роботи з франчайзерами з метою купівлі франшизи. Досвід проведення заходу саме в такому форматі змушує й інші міста України робити подібне для бізнесу. Тому зараз ми займаємося підготовкою до проведення конференцій у форматі, започаткованому Сергієм Одаричем, у Кривому Розі, Дніпропетровську, Вінниці, Донецьку, Чернівцях та Рівному, – підкреслив Андрій Кривонос.
У свою чергу міський голова Черкас обіцяє провести наступну конференція франчайзингу вже через півроку, причому розвести представлення франшиз за темами. На його думку, традиційне проведення подібних заходів у Черкасах буде вигідне усім.
– Підприємці матимуть можливість отримати бізнес “під ключ”, ріелтори – зароблять на продажі чи оренді, франчайзери зможуть “просунути” свій бренд у Черкасах, а міська влада отримає від цього всього свій зиск. Ми розраховуємо, що будуть створені нові підприємства, з’являться робочі місця, а це у свою чергу поповнить міський бюджет надходженнями від податків. Кожне новостворене підприємство покращить ситуацію в економіці міста, – наголосив Сергій Одарич.
Источник: Черкаська міська рада | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Уперше в Черкасах відбулась конференція франчайзингу"