Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав юристів з професійним святомУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 08-10-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня юриста. Голова облдержадміністрації, вітаючи представників юридичної сфери зі святом, відзначив надзвичайну важливість їх роботи у захисті прав волинян: "Кожен з вас працює у різних сферах юриспруденції. У цей день ви може проаналізувати свою діяльність та зробити висновки". Він подякував волинським юристам за гарну роботу: "Ви належним чином надаєте правові послуги волинянам. Вони вам вірять і довіряють". Голова облдержадміністрації побажав працівникам юридичної сфери щастя, міцного здоров''''''''я та сімейного благополуччя. Кращим фахівцям галузі Микола Романюк вручив відзнаки облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав юристів з професійним святом"