![Андрій Дзюба: «Люди не дають відремонтувати дорогу»](http://www.ckrada.com/images/news/733.jpg)
У Черкасах стався парадоксальний інцидент. Жителі вулиці Василини погрожували побити тракториста, який минулого тижня розпочав роботи з ремонту цієї вулиці. Люди не давали працювати техніці, а після закінчення робочого дня розгорнули увесь ґрунт, який перед цим зібрали комунальники.
— Мова йде про вулицю Василини, зокрема, про її ділянку, що ближче до Пушкіна, — пише на своєму блозі заступник міського голови Андрій Дзюба http://andriydzyuba.livejournal.com/10135.html. — Там утворилася така собі канава, де збиралася вода і потрапляла людям у двори. Жителі, які потерпали, просили про допомогу, оскільки їхні будинки почали давати тріщину. Наше комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ» пригнало сюди грейдера, який розрівняв дорогу, після чого ми мали засипати її щебенем. Однак не встигли. Дехто з місцевих жителів почав чинити опір. Люди пояснюють свої дії просто: вони не хочуть, щоб їхньою вулицею їздив транспорт. Така позиція людей мені незрозуміла і навіть трохи лякає. Адже виходить, що "нехай сусідові буде зле, бо я так хочу".
За словами начальника управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку Олексія Леонова, наразі спеціалісти КП «ЧЕЛУАШ» прораховують збитки та планують звернутися до суду, щоб стягнути витрати з порушників. Якщо такі випадки продовжуватимуться, то міські комунальники планують проводити роботи у присутності правоохоронців.
Як розповів директор КП «ЧЕЛУАШ» Борис Онищенко, планується понизити рівень дороги, щоб вода з канави стікала у водовідвідник. Таким чином дощові стоки не потраплятимуть у двори будинків, які знаходяться так би мовити у низині. Відрізок дороги у 120 метрів планують вирівняти, облаштувати щебеневу подушку та заасфальтувати. Терміни робіт залежать від того, чи знайдуть комунальники «порозуміння» з місцевими жителями.
Борис Онищенко зазначив, що це не перший випадок, коли комунальникам «заважають» працювати. Нещодавно під час облаштування внутрішньо-дворової території на вул. Смілянській, 117 до комунальників неодноразово підходили жителі сусідніх будинків, які вимагали спершу зробити дорогу у них.
— Вони погрожували лягти під колеса техніки, казали, що не дадуть працювати тут, допоки ми не зробимо усе у них у дворі. Люди не розуміють, що ми працюємо за графіком, що до їхнього двору ми рано чи пізно дійдемо. Зрештою нам вдалося переконати «сусідів» і продовжити роботи, — розповів директор КП «ЧЕЛУАШ».
Це не єдині випадки у Черкасах, коли комунальникам погрожують, нападають та чинять опір. Торік на вул. Г. Сталінграду під час розкопок на теплотрасі на тракториста напав чоловік. Він погрожував водієві металевим ломом, навіть розбив скло трактора. Як виявилося, чоловіка на допомогу покликала його теща, що проживала поряд із місцем розкопок. Жінці здалося, що ківш трактора пошкодив водопровід, який йшов до будинку. Через це у її оселі зникла вода. Як згодом вдалося з’ясувати, водопровід був прокладений з порушенням: він проходив над тепломережею.
Источник: Черкаська міська рада | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Андрій Дзюба: «Люди не дають відремонтувати дорогу»"