Подробно
Райковецькій виправній колонії №78 допоможуть у створенні додаткових робочих місцьУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 30-09-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Днями заступник голови облдержадміністрації Микола Вавринчук відвідав виправну колонію №78 у селі Райківці, де відбулося виїзне засідання спостережної комісії обласної державної адміністрації. У виправній колонії № 78 перебуває 1300 осіб позбавлених волі. Для усіх них створені належні умови перебування в чому члени комісії переконалися особисто. Зокрема, на території колонії функціонує професійно навчальний центр, вечірня школа, є кабінети релаксації та психологічної допомоги, діє церква та молебна кімната. В медичному корпусі створений стаціонар та облаштований рентген кабінет та лабораторія для виявлення хворих на туберкульоз. Наразі, в колонії перебуває 250 осіб, котрі перехворіли на цей недуг. Ув’язнені виправної колонії №78 самі випікають хліб, утримають власне господарство. Та, найголовніше, що перебуваючи «у чотирьох стінах» вони мають змогу працювати, освоювати нові спеціальності та заробляти гроші. За словами начальника колонії Ігоря Юрчука, в закладі займаються пошиттям спецодягу, виготовленням столярних та виробів з металу. Проте, робочих місць не вистачає. Ігор Григорович каже, що справа у нестачі замовлення на виконання продукції і це при тому, що якість роботи у закладі вища за ціну. Нестача роботи не єдина сфера, яка потребує уваги. Усі ув’язнені у виправному закладі мають за плечима декілька судимостей, в середньому п’ять, та є й особи, які потрапляють за грати вже 12 раз. Одним словом, контингент «важкий» і, як йдеться, потрапляючи на волю більшість з засуджених стають дезадаптованими членами суспільства. Їм на допомогу й функціонує спостережна комісія, яка, окрім перевірок матеріально-технічної бази виправних закладів Хмельниччини, надає психологічну, гуманітарну та медичну допомогу тим, хто перебуває в тюрмах. Та, напевно, однією із найважливіших функцій комісії - це соціальний супровід осіб, котрі звільнилися з місць позбавлення волі. Часто, на волі засуджені не в змозі знайти собі роботу, житло та, загалом, пристосуватися до життя, тому дехто знову опиняється за ґратами. Саме не допустити цього намагаються члени спостережної комісії працюючи з кожним мешканцем області, котрий повернувся з місць позбавлення волі, індивідуально. Відвідавши виправну колонію № 78 члени комісії ухвалили декілька рішень. Зокрема, згідно пропозиції заступника голови облдержадміністрації Миколи Вавринчука, буде розроблено механізм, коли ув’язнений покинувши колонію, одразу буде зустрічатися з представником спостережної комісії, для з’ясування того, яку саме допомогу йому необхідно надати. Також було вирішено посприяти колонії у створенні додаткових робочих місць та допомогти у матеріально-технічному забезпеченні вечірньої школи та професійно навчального центру. Крім цього буде розроблено та затверджено графік відвідування колонії практичним психологом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та залучено участь районного будинку культури та інших творчих колективів Хмельницького району у проведенні культурно-масових заходів серед засуджених виправного закладу. Та головне, що засудженим буде надаватися допомога при звільненні у їх трудовому та побутовому влаштуванні, соціальній адаптації до умов проживання на волі.Під час зустрічі із працівниками колонії заступник голови адміністрації Микола Вавринчук зупинився ще на одній темі - підписання Президентом Указу «Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». Заступник голови адміністрації підкреслив, що внесений Главою держави на всенародне обговорення проект Закону України покликаний збалансувати і стабілізувати владу, розширити представницьку демократію, покращити якість законотворчого процесу, дати поштовх розвитку регіонів та місцевого самоврядуванню, а відтак, і розвитку громадських та соціальних ініціатив. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Райковецькій виправній колонії №78 допоможуть у створенні додаткових робочих місць"