Подробно
Для людей поважного вікуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 30-09-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Саме ними – людьми поважного віку – ветеранами війни та праці, інвалідами опікується у Хмельницькому геріатричний пансіонат, яким керує його директор Іван Моцний. З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначають у всьому світі 1 жовтня, а також православного свята Віри, Надії, Любові та Софії, до підопічних пансіонату з привітаннями приїхали заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Коліщак, заступник голови обласної ради Валентин Грищук, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська, начальник Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області Ольга Заярнюк та голова обласної ради Організації ветеранів України Іван Бондар.Для початку для гостей та представників засобів масової інформації тут провели невеличку екскурсію, аби вони ознайомилися з тим, як і чим живе нині вказаний соціальний заклад. Слід відзначити, що ті, хто потрапив сюди вперше, були приємно здивовані організацією життя та побуту стареньких. Як зауважив Іван Бондар, що є генералом-майором армії у відставці, такий порядок рідко в якій військовій частині побачиш. Зокрема, керівник закладу показав гостям просторі та затишні приміщення з сучасним ремонтом та меблями, де проводять свої дні мешканці пансіонату, а також церкву, сад, теплицю, пральну та котельну, продуктові склади і т. д.Іван Моцний також розповів, що наразі у пансіонаті перебуває 107 ветеранів та інвалідів. Цілодобово їм надається медичне обслуговування та допомога, працює свій фізкабінет. А відтепер – ще й стоматологічний кабінет. Адже обласна влада нещодавно виділила кошти на його обладнання відповідними інструментом та медикаментами.Після екскурсії гості зустрілися з мешканцями пансіонату, привітали їх зі святами та вислухали їх побажання та зауваження.Іван Моцний дякував представникам обласної влади за увагу та турботу до його підопічних, а посадовці у своїх виступах зауважили, що попри кризу в економіці, держава та обласні адміністрація і рада в жодному разі не залишають і не залишать ветеранів без належного фінансування.Зокрема, Ольга Заярнюк розповіла про те, що надходження до Пенсійного фонду останнім часом істотно зменшились і наразі обласний центр вже не спроможний самостійно профінансувати своїх пенсіонерів. Однак на кінець року очікується покращення економічної ситуації. А з початку наступного року передбачається підвищення пенсій.В свою чергу, виступаючи, заступник голови облдержадміністрації Віктор Коліщак, зазначив, що для покращення економічної ситуації в державі та підвищення соціальних стандартів необхідно вдосконалити структуру державної влади, внісши зміни до Конституції України.Крім того, до православного свята від імені облдержадміністрації Віктор Коліщак подарував геріатричному пансіонату ікону Божої Матері.А Іван Бондар в ході зустрічі зазначив, що він як ветеран волів би, аби його та інших все ж називали людьми поважного, а не похилого віку, і, можливо, незабаром зміниться й сама назва міжнародного дня. Тож з поваги до наших ветеранів, батьків та дідів, назвемо й ми їх вік поважним.О. Севастьянов Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Для людей поважного віку"