![Віктор Бондар ознайомив інтернаціональну групу старших слухачів оборонної академії Великої Британії з основними досягненнями Дніпропетровщини](http://www.adm.dp.ua/OBLADM/Obldp.nsf/(docweb)/A9747B5C728DA65DC2257640004232F2/$FILE/vel.jpg)
Голова облдержадміністрації Віктор Бондар ознайомив інтернаціональну групу старших слухачів оборонної академії Великої Британії з основними досягненнями Дніпропетровщини.
До складу делегації, що сьогодні відвідують регіон, увійшли віце-адмірал, начальник коледжу Чарльз Р. Стайл, полковник Королівських військово-повітряних сил Саудівської Аравії Туркі Бен Халід Бен Обдула Аль Сауд, полковник сил оборони Ізраїлю
Амір Барам, капітан 1 рангу Королівських військово-морських сил Австралії
Пітер Джофрі Лейвер
та інші.
Учасників зустрічі цікавив стан регіону під час світової фінансово-економічної кризи, проблеми корупції міжбюджетних відносин та подальший розвиток економіки.
В свою чергу Віктор Бондар відзначив, що світова фінансово-економічна криза принесла свої уроки, зокрема, для промисловості. «В Дніпропетровській області знаходиться ключовий експортний потенціал України. Тому ми боролися проти кризи разом із власниками великих промислових підприємств. Зокрема, підписали ряд меморандумів з недопущення скорочення людей, своєчасної виплати заробітної плати, змінили взаємовідносини між державою та цим експортним бізнесом по всіх напрямках. Це зменшення залізничних тарифів, портових зборів, спрощення митних процедур. Держава пішла назустріч у цьому питанні. Тому сьогодні багато підприємств вже виходять на рівень 70-80% від минулорічних обсягів виробництва. А головне, що позитивна тенденція по виходу з кризи спостерігається щомісяця».
Свою думку з приводу роботи регіону висловив віце-адмірал, начальник коледжу Чарльз Р. Стайл. «Хочу висловити свою вдячність за увагу та інформацію, що ми отримали під час зустрічі. Ви одночасно розвиваєте нові моделі економіки на Дніпропетровщині, а також не знищуєте старі перевірені схеми роботи» .
В рамках міжнародного навчального закордонного туру слухачі академії відвідають фермерське господарство “Добробут”, ознайомляться з роботою ВАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, з науковою та виробничою діяльністю ДКБ “Південне” та ВО “Південмаш”.
Довідково:
Обсяги зовнішньоторговельних операцій у січні-червні 2009 року
Зовнішньоторговельний оборот Дніпропетровської області зі Сполученим Королівством склав 62,1 млн дол. США. У тому числі експорт склав 6,7 млн дол. США, імпорт - 55,4 млн дол. США.
Найбільшу питому вагу у загальній структурі експорту мали: послуги пов’язані з фінансовою діяльністю – 34,3%, транспортні послуги – 23,9%, недорогоцінні метали та вироби з них – 16,4%, машини, обладнання та механізми, продукція хімічної та пов’язаної з нею галузей – 6 %, засоби наземного транспорту – 4,5%, прилади та апарати оптичні – 3%.
У загальній структурі імпорту найбільшу питому вагу мали такі групи товарів та послуг: послуги пов’язані з фінансовою діяльністю – 75,8%, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей – 8,5%, транспортні послуги – 2,7%, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них – 2,3%; машини, обладнання та механізми – 2,0%; товари придбані в портах – 1,8%.
Обсяг іноземних інвестицій зі Сполученого Королівства на станом на 1 липня 2009 року склав 130,2 млн. дол. США.
Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Віктор Бондар ознайомив інтернаціональну групу старших слухачів оборонної академії Великої Британії з основними досягненнями Дніпропетровщини "